Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Vaidotas Žala ir Andrieks Malnieks nugalėjo „Žemaitijos ralyje“. „Agrorodeo“ ekipažas šeštadienį Kelmės apylinkėse laimėjo 11 greičio ruožų iš 12-os ir bendroje įskaitoje užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.
Šiais metais Lietuvos automobilių ralio čempionato (arba MAXI įskaitos) ekipažų laukia 7 skirtingi greičio ruožai, kuriuos – išskyrus vieną – reikės įveikti po du kartus.
Sekundės, skiriančios nugalėtojus, aršiausi konkurentai, apsikabinantys po įnirtingos kovos, daugybė šypsenų ir gerų emocijų pasiekus finišą ir įveikus dvi dienas trukusias varžybas
Penktadienį vykusiose elektromobilių varžybose „Ignitis ON: pažink Lietuvą“ greičiausiu ekipažu klasėje iki 50 kWh talpos baterijos tapo Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas, vairavę „Peugeot e-208“ elektromobilį.