Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

eBus.lt

Informacija apie kelių būklę, keleivinį transportą reglamentuojančius teisės aktus...
Kontaktiniai duomenys
.
Vilnius
tel.: +370 699 78827
lina@ebus.lt
http://www.ebus.lt
Raktiniai žodžiai
Pagrindinės kategorijos
Nuotraukos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2020.04.09       Peržiūrėta: 1537    

Informacinės plėtros laikais sunku pasiūlyti skaitytojams ką nors naujo, dar nematyto ir neregėto. Interneto platybėse knibždėte knibžda įvairiausių puslapių bei portalų, siūlančių naujausias žinias ar paslaugas. Tačiau leidinio, skirto vien tik autobusams bei keleiviniam transportui, iki šiol Lietuvoje nebuvo.

Savo „kūdikį“ skiriame keleivinio transporto įmonėms, šioje srityje dirbantiems profesionalams, studentams bei moksleiviams, taip pat ir plačiajai visuomenei. Mūsų puslapyje galėsite sužinoti paskutines autobusų pasaulio naujoves, technikos pasikeitimus, pasiskaityti apie naujausias autobusų madas bei moderniausius jų modelius.

Mūsų skaitytojai ras informacijos apie visuomeninio transporto organizavimą Lietuvoje bei užsienio šalyse, galės pasiskaityti apie keleivinio transporto problemas, šioje srityje dirbančių įmonių džiaugsmus bei rūpesčius. Daug dėmesio skirsime ekologijai ir aplinkos švarai.

Mūsų portalo skaitytojai turės galimybę susirasti didžiųjų Lietuvos miestų autobusų bei troleibusų, tolimojo, tarptautinio susisiekimo autobusų tvarkaraščius. Čia taip pat galėsite užsisakyti bilietus kelionėms, sužinoti apie siuntų vežimo paslaugas autobusais.

eBus rasite ir informaciją apie kelių būklę, keleivinį transportą reglamentuojančius teisės aktus, įdomybes apie autobusus bei keleivinį transportą. Diskusijų forume bus galima padiskutuoti apie tai, kokia iš keleivinio transporto rūšių Jums priimtiniausia, pasiskųsti, jei likote nepatenkinti kelione ar padėkoti už įspūdingą kelionę ar suteiktas paslaugas. Įmonių darbuotojai pažada Jums atsakyti į bet kokį iškilusį klausimą bei paaiškinti problemas, su kuriomis susidūrėte.

Esame nedidelė, tačiau ilgametį įdirbį šioje srityje turinti komanda, tad tikimės būti Jums ne tik reikalingi, bet ir įdomūs.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Informacinis leidinys skaitytojams
Viskas apie keleivinį transportą