Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Bendro naudojimosi vietose paliktos neprižiūrimos, naudojimui netinkamos transporto priemonės kelia didelių nepatogumų ne tik Vilniaus, bet ir kitų didesnių Lietuvos miestų gyventojams bei eismo dalyviams, teršia aplinką. Pastebima, kad tokių automobilių daugėja atvėsus orams ar užklupus žiemai. Kaip gyventojams elgtis?
Lie­tu­vos nau­do­tų au­to­mo­bi­lių par­da­vė­jai ne­pra­ran­da vil­ties, kad Mui­tų są­jun­gai pri­klau­san­čių ša­lių – Ru­si­jos, Ka­zachs­ta­no ir Bal­ta­ru­si­jos – pir­kė­jai dar su­grįš pirk­ti ma­ši­nų į Lie­tu­vą, nors pa­sta­rų­jų sa­vai­čių ru­sų spren­di­mai ma­ži­na to­kią ti­ki­my­bę.
Kiekvieno automobilio šeimininkas siekia, kad jo automobilis ne tik gerai atrodytų bet būtų patikimas ir, žinoma, saugus. Jau žinome, kad siekdami saugumo turime laikytis kelių eismo taisyklių, o kad automobilis būtų patikimas, reguliariai patikrinti jo variklio būklę.
Sunkmetis naudotų automobilių detalių pardavėjų nepalietė – išgyventi jiems leido sėkminga prekyba su kaimynais iš Rytų.
ĮMONĖS
Pušaloto g. 125
Panevėžys
tel.: +370 686 68716
mob.: +370 686 68716
 
PASIŪLYMAI
Automobilių naudotos dalys
Automobilinis katalizatorius yra atlieka, jos negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerį
Ardomi mikroautobusai, lengvieji automobiliai, minivienai
Naudotų padangų atliekų surinkimas ir pristatymas galutiniam utilizatoriui.
Superkame VISUS lengvuosius automobilius ir mikroautobusus
Netinkančius eksploatacijai