Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Populiari atlikėja elektrinio „I-PACE“ vairavimo potyrius perkėlė į savo naują kūrinį
Jau galima įsigyti ilgai lauktą naująjį „Opel Corsa GSi”. Su turbokompresoriumi ir sportine OPC važiuokle ši versija bus skirta tikriems automobilių aistruoliams
Sportinių automobilių gerbėjus pasiekė ilgai laukta naujiena – dar galingesnis ir itin sportiškos išvaizdos naujasis „Renault MÉGANE R.S. TROPHY“ – ypatinga „Renault Sport“ padalinio „TROPHY“ versija, pirmą kartą debiutavusi pirmosios kartos „Mégane R.S.“ modelyje 2005 metais.
Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą.
Šiandien Palangoje prasidedančios tarptautinės, didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“ – atsakingiausias egzaminas ne tik jose dalyvausiantiems sportininkams ar komandų vadovams, bet ir varžybų teisėjams bei visam aptarnaujančiam personalui.

Liepos 18-ąją prasidėsiančių „Aurum 1006 km lenktynių“ kuluaruose pasklido žinia, kad Susisiekimo ministerija steigia specialųjį prizą „Lenktynių džentelmenas“, kuris atiteks vienam šių varžybų dalyviui.
Į gimtinę kas kelerius metus grįžtantį A. Bakchį Lietuvos automobilių sporto federacijos drifto komitetas ir „Side to Side drift team“ komanda pakvietė susitikti su šio sporto entuziastų bendruomene.
Nelegaliai dirbantys ir mokesčių valstybei nemokantys senų transporto priemonių ardytojai po truputį ištraukiami iš šešėlio.
Nuo liepos mėnesio keičiasi numerio ženklų derinių klasifikacija bei jų kainodara. Jie bus skirstomi į daugiau grupių.
33 ekipažai trečiadienio vakarą pradėjo tik šeštadienį pasibaigsiantį nuotykį – „4x4 Perimetro“ bekelės maratoną aplink Lietuvą.
Automobilių dujinių amortizatorių pardavimas rinkoje didėja. Kodėl ne tik tepaliniai, bet ir dujiniai amortizatoriai yra pavojingos atliekos, jų negalima ardyti ar priduoti į metalo supirktuves?
„Regitra“, siekdama didinti elektroninių paslaugų plėtrą, žengė labai svarbų žingsnį – nuo šiol vairuotojų nuotraukos bus daromos ne tik padaliniuose.
Viena didžiausių naujienų – dirbtinio intelekto valdoma pėsčiųjų atpažinimo sistema.
Atslūgus emocijoms po pirmąjį birželio savaitgalį vykusių tarptautinio žurnalistų „Press ralio 2018“ varžybų, jose didele persvara atskirose grupėse laimėjusios komandos vadovas Vytautas Švedas prisipažino, ko iš tiesų siekė šiuo projektu
Tauragiškis Rokas Baciuška trečiame Europos ralikroso čempionato etape Norvegijoje, „Hell“ trasoje, lipo ant podiumo – S1600 klasės varžybose užėmė trečią vietą.
Savavaldžiams automobiliams įveikti bekelę padės mokslininkų kuriami algoritmai
Vaidotas Žala varžybose startuos nauju automobiliu – „Škoda Fabia R5“, o šalia jo sėdės naujas šturmanas – Andris Malnieks.
Jau antrą kartą iš eilės kartu su tarptautiniu „Press raliu“ vyks ir istorinių automobilių ralis. 22 istorinėmis transporto priemonėmis važiuojantys ekipažai varžysis tiek sumanumu, tiek vairavimo ir navigacijos įgūdžiais keliaudami gražiausiomis šiaurės vakarų Lietuvos apylinkėmis.
Šios dienos Monako didžiojo prizo lenktynių finiše „Renault Sport Formula One“ komanda ir vėl taškus uždirbo du kartus. Nikas Hulkenbergas finišo liniją kirto aštuntas, gerai pasistengęs po starto iš vienuoliktos pozicijos.
Jau ateinantį penktadienį Šiauliuose bus duotas startas XXIII „Press raliui“, kuris pasižymės itin spalvingu ir išskirtiniu automobilių parku. Ilgamečiai šio ralio favoritai šiemet lenktynėms pasiruošė kaip niekada stipriai
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas patvirtino, kad dalyvaus 2019 m. Dakaro ralyje. Tai šiam ekipažui bus jau ketvirtasis Dakaro ralis iš eilės.
TCR – tai viena populiariausių kėbulinių automobilių lenktynių serija, su sparčiai besiplečiančia geografija, įtraukianti vis daugiau automobilių gamintojų.
Šis apdovanojimas skiriamas transporto priemonėms, kurios per pastaruosius dvyliką mėnesių po kelių testo „Autocar“ pelnė visas penkias žvaigždutes.
Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidaryta konkurso Lietuvos „Komercinio automobilio 2018“ ekspozicija. Gegužės 16-18 dienomis visus konkurso dalyvius bus galima išvysti lauko ekspozicijoje tarp daugiau nei pusšimčio parodų „Transbaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ dalyvių.
Gegužės 20-ąją keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 d. to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas.