Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

„Startas“, – 9.30 val. sušuko vėliava mojuodamas Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, po kurio ženklo į trasą pajudėjo ketvirtųjų elektromobilių varžybų „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“ dalyviai.
Europos ralikroso čempionate iki artimiausių varžybų – kelių savaičių pertrauka, kurią S1600 klasės dalyvis Rokas Baciuška išnaudos ne sėdėjimui ant sofos.
„Škoda Fabia“ vairavusiam tauragiškiui kone visas savaitgalis klojosi puikiai ir galutinėje įskaitoje jis užėmė pirmą vietą.
2,5 metų – tokio amžiaus vaikas jau sugeba valdyti transporto priemonę ir dalyvauti varžybose, tai pavyko įrodyti „ERGO Vaikų elektromobilių varžybose“.
Nors LNK laidą „Ne vienas kelyje“ kuria vyriška komanda, jos ekipa artėjantį šeštadienį startuos „Moterų ralyje“. Ekipaže bus tikrai ne vyrai.
Ateityje saugumo sistemos iš anksto perspės apie akvaplanavimo pavojų
Automobilių slalomo varžybos du savaitgalius iš eilės. Ar gali būti geriau?
Motociklų krosas Lietuvoje vis populiarėja ir tai akivaizdu matant renginių kokybę, augantį dalyvių ir žiūrovų kiekį
Pavasarį atšilus orams padaugėja ir žmonių, savarankiškai automobiliais keliaujančių po Europą. Nors baziniai kelių eismo taisyklių principai daugelyje šalių panašūs, išimčių taip pat netrūksta.
Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto varžybose elektromobiliai lenktyniaus tokiomis pat teisėmis, kaip ir kiti automobiliai.
Balandžio 21–22 dienomis vyks pirmosios 2018-ų metų „Nissan Lietuvos motokroso čempionato“ varžybos.
Trumpu, tačiau labai efektingu pasirodymu Europos ralikroso čempionate („Euro RX“) 2017-aisiais nustebinęs tauragiškis Rokas Baciuška šiemet grįžta į žvyro ir asfalto trasas. Tik ne dvejiems etapams, kaip 2017-aisiais, o visam sezonui.
Lietuvių noras būti verslininkais – didžiausias Europoje, o pasaulio mastu pagal šį rodiklį Lietuvą lenkia tik penkios šalys.
Kia“ iš vėl triumfuoja prestižiniuose apdovanojimuose už pramoninį dizainą „Red Dot“ – apdopvanoti net trys automobiliai:
Sekmadienį Prancūzijos saloje Korsikoje baigėsi ketvirtasis Pasaulio ralio čempionato etapas. Šiame etape debiutavo ir vienintelis lietuviškas Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažas.
Vieninteliams lietuviams dalyvaujantiems šiame WRC etape antroji ralio diena prasidėjo techninėmis bėdomis, kurios lydėjo nuo pat pirmųjų greičio ruožų.
Pirmieji WRC Korsikos ralio greičio ruožai palydėti avarijomis bei netikėtomis sportinių bolidų techninėmis problemomis.
Tradiciškai pirmąjį gegužės penktadienį Lietuvoje vyks elektromobilių varžybos „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“.
Po sunkios traumos pasveikęs lenktynininkas Deividas Jocius demonstruoja puikius rezultatus Pasaulio ralio čempionate (WRC).
O kas yra „Renault“ šiandien? Žvelgiant į istoriją, tai buvo ir yra mašinos, sukurtos remiantis tomis pačiomis vertybėmis, apjungusiomis aistrą automobiliams, technologinę pažangą, šeimos ir darbo poreikius, poilsį ir pramogas.
Balandžio 6-8 dienomis, po 11 metų pertraukos Lietuvos autosporto gerbėjai galės vėl stebėti kaip lietuviškas ekipažas susikaus su dar 91 varžovu ketvirtajame WRC etape – „Corsica Linea Tour de Corsica 2018”.
Nuo šiandien, balandžio 3 d., prasideda atvirų durų dienos „Regitroje“, kurių metu būsimi vairuotojai galės iš arti pamatyti, kaip vyksta vairavimo egzaminai
„Pats laikas po žiemos pramankštinti kaulus ir atgaivinti vairavimo įgūdžius“,- choru sušuko VŠĮ „Kauno Autoklubo“ kolektyvas jau iškart po Velykų kviečiantis į penkių etapų automobilių slalomo varžybų serijos startą Varėnos miesto gatvėse.
„Waymo“ ir „Jaguar Land Rover" planas: 20 000 savavaldžių elektromobilių
Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje vykusiuose „Pasaulio metų automobilio“ apdovanojimuose – prabangus visureigis „Range Rover Velar“ – paskelbtas gražiausiu 2018 metų planetos automobiliu.