Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Gegužės 20-ąją keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 d. to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas.
Lietuvoje anksčiau ar vėliau turėtų atsirasti automobilio mokestis – jį prognozuoja ne vienas rinkos ekspertas.
Antroje šių metų pusėje “Kia Motors” pristatys visuomenei naują 48V įtampą naudojančią hibridinę „mild-hybrid“ sistemą.
Gegužės 16–18 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Transbaltica“ bus pristatomos moderniausios komercinio transporto naujovės.
Kas yra saugumas? Prie durų įmonės stovintis apsauginis, šarvuotos namų durys, automobilio signalizacija?
Moterų televizija TV8 kviečia visas dailiosios lyties atstoves į tik joms skirtą renginį Palangoje
Šiandien, gegužės 10 d., „Regitra“, bendradarbiaudama su Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubu, pradeda antikorupcinę akciją „Skaidri kelio pradžia“.
Nepaisant nestabilios Europos automobilių rinkos situacijos, koncernas „Ford“ pirmąjį šių metų ketvirtį įsitvirtino antroje populiariausių automobilių markių sąrašo vietoje.
Dar vienas sėkmingas Mārtiņš Sesks su „Opel ADAM R2“ finišas „Rally Islas Canarias“ ralyje.
Ketvirtoji pramonės revoliucija, arba „Industry 4.0“, pakeis įvairių industrijų veidą.
Didesnio pravažumo automobilių banga užliejo viso pasaulio automobilių rinkas
Rumunų automobilių Dacia prekių ženklo istorija prasidėjo 1968 m, kai Kolibašyje, Pitešto priemiestyje, pradėjo veikti UAP (Uzina autoturismul Pitesti) gamykla.
Sekmadienį Šakiuose startuoja antrasis „Lietuvos plento taurės“ etapas. Kaip ir prieš kelias savaites Baisogaloje vykusiose taurės sezono atidarymo lenktynėse, prie starto linijos stos daugiau kaip 400 dviratininkų iš visos Lietuvos.
„Startas“, – 9.30 val. sušuko vėliava mojuodamas Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, po kurio ženklo į trasą pajudėjo ketvirtųjų elektromobilių varžybų „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“ dalyviai.
Europos ralikroso čempionate iki artimiausių varžybų – kelių savaičių pertrauka, kurią S1600 klasės dalyvis Rokas Baciuška išnaudos ne sėdėjimui ant sofos.
„Škoda Fabia“ vairavusiam tauragiškiui kone visas savaitgalis klojosi puikiai ir galutinėje įskaitoje jis užėmė pirmą vietą.
2,5 metų – tokio amžiaus vaikas jau sugeba valdyti transporto priemonę ir dalyvauti varžybose, tai pavyko įrodyti „ERGO Vaikų elektromobilių varžybose“.
Nors LNK laidą „Ne vienas kelyje“ kuria vyriška komanda, jos ekipa artėjantį šeštadienį startuos „Moterų ralyje“. Ekipaže bus tikrai ne vyrai.
Ateityje saugumo sistemos iš anksto perspės apie akvaplanavimo pavojų
Automobilių slalomo varžybos du savaitgalius iš eilės. Ar gali būti geriau?
Motociklų krosas Lietuvoje vis populiarėja ir tai akivaizdu matant renginių kokybę, augantį dalyvių ir žiūrovų kiekį
Pavasarį atšilus orams padaugėja ir žmonių, savarankiškai automobiliais keliaujančių po Europą. Nors baziniai kelių eismo taisyklių principai daugelyje šalių panašūs, išimčių taip pat netrūksta.
Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto varžybose elektromobiliai lenktyniaus tokiomis pat teisėmis, kaip ir kiti automobiliai.
Balandžio 21–22 dienomis vyks pirmosios 2018-ų metų „Nissan Lietuvos motokroso čempionato“ varžybos.
Trumpu, tačiau labai efektingu pasirodymu Europos ralikroso čempionate („Euro RX“) 2017-aisiais nustebinęs tauragiškis Rokas Baciuška šiemet grįžta į žvyro ir asfalto trasas. Tik ne dvejiems etapams, kaip 2017-aisiais, o visam sezonui.