Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Kia“ iš vėl triumfuoja prestižiniuose apdovanojimuose už pramoninį dizainą „Red Dot“ – apdopvanoti net trys automobiliai:
Sekmadienį Prancūzijos saloje Korsikoje baigėsi ketvirtasis Pasaulio ralio čempionato etapas. Šiame etape debiutavo ir vienintelis lietuviškas Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažas.
Vieninteliams lietuviams dalyvaujantiems šiame WRC etape antroji ralio diena prasidėjo techninėmis bėdomis, kurios lydėjo nuo pat pirmųjų greičio ruožų.
Pirmieji WRC Korsikos ralio greičio ruožai palydėti avarijomis bei netikėtomis sportinių bolidų techninėmis problemomis.
Tradiciškai pirmąjį gegužės penktadienį Lietuvoje vyks elektromobilių varžybos „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“.
Po sunkios traumos pasveikęs lenktynininkas Deividas Jocius demonstruoja puikius rezultatus Pasaulio ralio čempionate (WRC).
O kas yra „Renault“ šiandien? Žvelgiant į istoriją, tai buvo ir yra mašinos, sukurtos remiantis tomis pačiomis vertybėmis, apjungusiomis aistrą automobiliams, technologinę pažangą, šeimos ir darbo poreikius, poilsį ir pramogas.
Balandžio 6-8 dienomis, po 11 metų pertraukos Lietuvos autosporto gerbėjai galės vėl stebėti kaip lietuviškas ekipažas susikaus su dar 91 varžovu ketvirtajame WRC etape – „Corsica Linea Tour de Corsica 2018”.
Nuo šiandien, balandžio 3 d., prasideda atvirų durų dienos „Regitroje“, kurių metu būsimi vairuotojai galės iš arti pamatyti, kaip vyksta vairavimo egzaminai
„Pats laikas po žiemos pramankštinti kaulus ir atgaivinti vairavimo įgūdžius“,- choru sušuko VŠĮ „Kauno Autoklubo“ kolektyvas jau iškart po Velykų kviečiantis į penkių etapų automobilių slalomo varžybų serijos startą Varėnos miesto gatvėse.
„Waymo“ ir „Jaguar Land Rover" planas: 20 000 savavaldžių elektromobilių
Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje vykusiuose „Pasaulio metų automobilio“ apdovanojimuose – prabangus visureigis „Range Rover Velar“ – paskelbtas gražiausiu 2018 metų planetos automobiliu.
Moterims skirtas nuotaikingas renginys „Moterų ralis“ jungiasi prie Lietuvos kelių policijos tarnybos vykdomos iniciatyvos „Saugus eismas – saugi 100-mečio Lietuva“.
Balandžio 1 d. keičiasi automobilių numerio ženklų sudarymo tvarka. Nuo šiol taksi ir istoriniai numeriai bus baltos spalvos.
Balandžio 1 Lietuvoje yra diena, kai lengvieji automobiliai eisme gali pasirodyti su vasarinėmis padangomis.
Netrukus prasidės padangų keitimo sezonas – transporto priemonių vairuotojai žiemines padangas keis į vasarines. Kur dėti netinkamas naudojimui automobilio padangas ir kas su jomis atsitinka?
Išskirtinis tikslumas ir tikras vairavimo malonumas: tai ką „Opel Insignia GSi” aiškiai demonstruoja vidutinio dydžio automobilių klasėje, naujasis „Opel Corsa GSi” atkartos mažų automobilių segmente.
Šių metų vasaros sezonui „Continental“ pristato itin plačią, daugiau nei 210 naujų dydžių padangų gamą, apimančią nuo mažų, kompaktinių iki prabangių ir sportinių automobilių.
Prasidėjus pajamų deklaravimo laikotarpiui, „Regitroje“ padaugėjo asmenų, norinčių koreguoti Kelių transporto priemonių registre esančius duomenis, susijusius su parduoto automobilio kaina.
„Opel” tęsia savo pasirodymą automobilių sporte. Komanda, atstovaujanti žaibo ženklą, rezultatų tarptautinėse varžybose sieks šeštąjį sezoną iš eilės.
Nauja ypač galingiems automobiliams skirta padanga užtikrina trumpesnį stabdymo kelią, tai leidžia ją optimaliai eksploatuoti.
Geros žinios Vilniaus gyventojams – N.Vilnioje pradėjo veikti pigių degalų operatorius, pasiūlęs mažiausias benzino ir dyzelinio kuro kainas Vilniuje.
Rinkoje pasirodė naujoji vasarinė lengvųjų automobilių padanga „Michelin Primacy 4“.
Kompanija puikiai pradėjo naujus kalendorinius metus. Nuo metų pradžios pirkėjai įsigijo 78 800 naujų SEAT automobilių
„A110 Pure“ ir „Légende“ versijos išsaugo laikui nepavaldžius „Alpine“ principus: kompaktiškus matmenis, lengvumą ir veržlumą.