Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Vos tik Ženevos automobilių parodoje pristatytas, naujausias „Clio“ jau laimėjo savo pirmąjį apdovanojimą!
Mūsų šalyje startavo nauja platforma, skirta automobilių mėgėjams ir turėtojams. Tai unikalus projektas, kurį sukūrė ir sugalvojo trys lietuviai: Klaudijus Ambrožas, Karolis Ramanauskas ir Justas Vitėnas.
„Kia“ kompanija toliau įrodinėja, kad yra viena lyderių pasaulyje elektromobilių bei naujausių technologijų srityje – visi automobiliai, demonstruoti tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje yra arba visiškai, arba iš dalies varomi elektros.

Lenktynininko Benedikto Vanago pristatinėti nereikia. Net nesidomintys automobilių sportu žino šį lenktynininką, kuris yra ir viena populiariausių Lietuvos sporto žvaigždžių.
Ženevos automobilių parodoje „Peugeot“ pristato naująjį „Peugeot 208“ su elektriniu varikliu ir koncepcinį automobilį „Peugeot Sport Engineered 508“ su net trimis varikliais.
„Kia Motors Europe” netrukus prasidėsiančioje Ženevos automobilių parodoje parodys naują unikalų konceptinį elektromobilio modelį.
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir tęsia jau trečią kartą skelbiamą konkursą „Ieškomas inovatorius!“. Idėjų
Šiais metais prestižiniuose FIA automobilių sporto apdovanojimuose ir vėl skambėjo lietuviška pavardė. Tauragiškiui Rokui Baciuškai oficialiuose FIA Pasaulio ralio-kroso apdovanojimuose buvo įteiktas Europos ralio-kroso čempiono taurė.
Vengrai ir lenkai labiausiai būtų linkę skolintis namų gražinimui, ispanai – sveikatos gerinimui, o lietuviai – automobiliui įsigyti. Tokias
Šeštadienį Utenoje baigėsi pirmasis Lietuvos ralio čempionato 2019 m. sezono etapas – „Winter rally“. Greičiausi jame buvo svečiai iš Čekijos – Jaroslavas Orsakas su Jindriška Žakova, važiuojantys „Ford Fiesta R5“ automobiliu.
Pirmuoju žiemos festivaliu tituluojamo „Winter rally“ penktadienio greičio ruožai vyko išskirtinai žiemiškomis sąlygomis: Molėtų apylinkėse penktadienį nuo ankstyvos popietės snigo be sustojimo.
Daugelyje „Neste Lietuva“ degalinių ant reklaminių bokštelių per kelias pastarąsias dienas neliko reklaminių iškabų su žinute „CO2 iki 20% mažiau“.
Klientams prieinamas vienas iš praeitų metų konkurso „Metų automobilis 2018“ tautos automobilio kategorijos lyderių – prabangus krosoveris „Alfa Romeo Stelvio“.
Kasmetiniuose „Top Gear“ žurnalo apdovanojimuose, kuriais įvertinami geriausi skirtingų klasių nauji automobiliai, „Alpine A110“ pelnė prestižinį Metų sportinio automobilio apdovanojimą.
Šešėlinis verslas už pirmą kartą Lietuvoje parduotas naudotas transporto priemones per metus galimai gauna apie 256 mln. eurų neapskaitytų pajamų
Technologijų kompanija „Continental“ pristatė pirmąjį spalvotą automobiliams pritaikytą papildytos realybės projekcinį ekraną, veikiantį bangolaidinių technologijų principu.
Didžiausią mažmeninės prekybos naftos produktais tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „VIADA LT“ iš esmės rekonstravo degalines Vejukuose (Raseinių raj.) ir Saulažolių kaime (Klaipėdos raj.)
„Renault“ grupės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Carlosas Ghosnas Paryžiaus automobilių parodoje pranešė apie du kitus etapus įgyvendinant strateginį „Renault“ elektromobilių plėtros planą „Drive the Future“:
Publika pirmą kartą automobilį pamatys tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje. Šio automobilio prekyba prasidės kitų metų pirmąjį ketvirtį.
Viso pasaulio kartingo mėgėjų ir profesionalų dėmesys šią savaitę buvo sukaustytas į Belgiją. Genko mieste esančioje trasoje vyko kartingų CIK-FIA KZ2 pasaulio čempionatas, kuriame tarp 105 sportininkų buvo ir Rokas Baciuška.
Populiari atlikėja elektrinio „I-PACE“ vairavimo potyrius perkėlė į savo naują kūrinį
Jau galima įsigyti ilgai lauktą naująjį „Opel Corsa GSi”. Su turbokompresoriumi ir sportine OPC važiuokle ši versija bus skirta tikriems automobilių aistruoliams
Sportinių automobilių gerbėjus pasiekė ilgai laukta naujiena – dar galingesnis ir itin sportiškos išvaizdos naujasis „Renault MÉGANE R.S. TROPHY“ – ypatinga „Renault Sport“ padalinio „TROPHY“ versija, pirmą kartą debiutavusi pirmosios kartos „Mégane R.S.“ modelyje 2005 metais.
Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą.
Šiandien Palangoje prasidedančios tarptautinės, didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“ – atsakingiausias egzaminas ne tik jose dalyvausiantiems sportininkams ar komandų vadovams, bet ir varžybų teisėjams bei visam aptarnaujančiam personalui.