Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Šešėlinis verslas už pirmą kartą Lietuvoje parduotas naudotas transporto priemones per metus galimai gauna apie 256 mln. eurų neapskaitytų pajamų
Technologijų kompanija „Continental“ pristatė pirmąjį spalvotą automobiliams pritaikytą papildytos realybės projekcinį ekraną, veikiantį bangolaidinių technologijų principu.
Didžiausią mažmeninės prekybos naftos produktais tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „VIADA LT“ iš esmės rekonstravo degalines Vejukuose (Raseinių raj.) ir Saulažolių kaime (Klaipėdos raj.)
„Renault“ grupės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Carlosas Ghosnas Paryžiaus automobilių parodoje pranešė apie du kitus etapus įgyvendinant strateginį „Renault“ elektromobilių plėtros planą „Drive the Future“:
Publika pirmą kartą automobilį pamatys tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje. Šio automobilio prekyba prasidės kitų metų pirmąjį ketvirtį.
Viso pasaulio kartingo mėgėjų ir profesionalų dėmesys šią savaitę buvo sukaustytas į Belgiją. Genko mieste esančioje trasoje vyko kartingų CIK-FIA KZ2 pasaulio čempionatas, kuriame tarp 105 sportininkų buvo ir Rokas Baciuška.
Populiari atlikėja elektrinio „I-PACE“ vairavimo potyrius perkėlė į savo naują kūrinį
Jau galima įsigyti ilgai lauktą naująjį „Opel Corsa GSi”. Su turbokompresoriumi ir sportine OPC važiuokle ši versija bus skirta tikriems automobilių aistruoliams
Sportinių automobilių gerbėjus pasiekė ilgai laukta naujiena – dar galingesnis ir itin sportiškos išvaizdos naujasis „Renault MÉGANE R.S. TROPHY“ – ypatinga „Renault Sport“ padalinio „TROPHY“ versija, pirmą kartą debiutavusi pirmosios kartos „Mégane R.S.“ modelyje 2005 metais.
Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą.
Šiandien Palangoje prasidedančios tarptautinės, didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“ – atsakingiausias egzaminas ne tik jose dalyvausiantiems sportininkams ar komandų vadovams, bet ir varžybų teisėjams bei visam aptarnaujančiam personalui.

Liepos 18-ąją prasidėsiančių „Aurum 1006 km lenktynių“ kuluaruose pasklido žinia, kad Susisiekimo ministerija steigia specialųjį prizą „Lenktynių džentelmenas“, kuris atiteks vienam šių varžybų dalyviui.
Į gimtinę kas kelerius metus grįžtantį A. Bakchį Lietuvos automobilių sporto federacijos drifto komitetas ir „Side to Side drift team“ komanda pakvietė susitikti su šio sporto entuziastų bendruomene.
Nelegaliai dirbantys ir mokesčių valstybei nemokantys senų transporto priemonių ardytojai po truputį ištraukiami iš šešėlio.
Nuo liepos mėnesio keičiasi numerio ženklų derinių klasifikacija bei jų kainodara. Jie bus skirstomi į daugiau grupių.
33 ekipažai trečiadienio vakarą pradėjo tik šeštadienį pasibaigsiantį nuotykį – „4x4 Perimetro“ bekelės maratoną aplink Lietuvą.
Automobilių dujinių amortizatorių pardavimas rinkoje didėja. Kodėl ne tik tepaliniai, bet ir dujiniai amortizatoriai yra pavojingos atliekos, jų negalima ardyti ar priduoti į metalo supirktuves?
„Regitra“, siekdama didinti elektroninių paslaugų plėtrą, žengė labai svarbų žingsnį – nuo šiol vairuotojų nuotraukos bus daromos ne tik padaliniuose.
Viena didžiausių naujienų – dirbtinio intelekto valdoma pėsčiųjų atpažinimo sistema.
Atslūgus emocijoms po pirmąjį birželio savaitgalį vykusių tarptautinio žurnalistų „Press ralio 2018“ varžybų, jose didele persvara atskirose grupėse laimėjusios komandos vadovas Vytautas Švedas prisipažino, ko iš tiesų siekė šiuo projektu
Tauragiškis Rokas Baciuška trečiame Europos ralikroso čempionato etape Norvegijoje, „Hell“ trasoje, lipo ant podiumo – S1600 klasės varžybose užėmė trečią vietą.
Savavaldžiams automobiliams įveikti bekelę padės mokslininkų kuriami algoritmai
Vaidotas Žala varžybose startuos nauju automobiliu – „Škoda Fabia R5“, o šalia jo sėdės naujas šturmanas – Andris Malnieks.
Jau antrą kartą iš eilės kartu su tarptautiniu „Press raliu“ vyks ir istorinių automobilių ralis. 22 istorinėmis transporto priemonėmis važiuojantys ekipažai varžysis tiek sumanumu, tiek vairavimo ir navigacijos įgūdžiais keliaudami gražiausiomis šiaurės vakarų Lietuvos apylinkėmis.
Šios dienos Monako didžiojo prizo lenktynių finiše „Renault Sport Formula One“ komanda ir vėl taškus uždirbo du kartus. Nikas Hulkenbergas finišo liniją kirto aštuntas, gerai pasistengęs po starto iš vienuoliktos pozicijos.