Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Autobanu prieš eismą arba kaip baltarusis taupyti nusprendė

2017 12 22

Incidentas įvyko Lenkijoje, netoli Poznanės. Baltarusis vilkiko vairuotojas, pasiekęs tą vietą, kur prasideda mokamas kelias, užuot tvarkingai susimokėjęs, nusprendė pataupyti ir į magistralę išsuko priešpriešiniam eismui skirta juosta.

Nustebusių liudininkų teigimu, baltarusis užtikrintai pravažiavo atvirus išvažiavimui iš magistralės skirtus vartus, tačiau toliau galėjo judėti tik priešpriešinio eismo juostomis, nes nuo reikiamos krypties kelio jas skyrė apsauginė tvorelė.

Visgi panašu, jog netrukus vairuotojas suprato savo poelgio kvailumą ir keliamą pavojų, tačiau kadangi apsisukti magistralėje nesugebėjo, buvo priverstas sustoti ir laukti „gelbėtojų“. Pastarųjų vaidmenį atliko atskubėję policijos pareigūnai, kurie sustabdė eismą ir leido baltarusiui saugiai palikti magistralę, o vėliau jį „apdovanojo“ bauda, kuri sudarė tik 500 Lenkijos zlotų (apie 117 eur.)

Palyginimui, už analogišką poelgį Didžiojoje Britanijoje sulaikytas vilkiko vairuotojas gavo 15 savaičių lygtinai, pusantrų metų neteko teisės vairuoti ir dar sumokėjo 85 svarų sterlingų baudą.

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt