Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Benedikto Vanago karjera: nuo kelių chuligano iki siūlymo kandidatuoti į Prezidentus

2019.03.07.

Lenktynininko Benedikto Vanago pristatinėti nereikia. Net nesidomintys automobilių sportu žino šį lenktynininką, kuris yra ir viena populiariausių Lietuvos sporto žvaigždžių.

Kažkada norėjęs tapti profesionaliu dviratininku, jis galiausiai pasuko į automobilių sportą, kur pasiryžo įrodyti, jog yra geriausias vairuotojas šalyje. Tam prireikė laiko.

Po 20-ies metų Benediktas gatvėmis jau seniai ,,nebelaksto”, o lenktynes priskiria vienai iš savo gyvenimo filosofijų, kuriomis kasdien vadovaujasi. Automobilio, kurį, žūtbūt, norėtų vairuoti, lenktynininko svajonių sąraše nebėra, tačiau atsirado kitas noras - kuo geriau pažinti žmones ir kuo daugiau su jais bendrauti.

Ko gero, bendraudamas su žmonėmis ir rodydamas jiems pavyzdį, Benediktas Vanagas užsitarnavo patikimo žmogaus etiketę, mat šiemet, jis prisipažino gavęs pasiūlymą kandidatuoti į pačius Lietuvos Prezidentus. 

Kaip į tokį pasiūlymą reagavo Benediktas Vanagas ir ar daug vietos jo gyvenime užima politika žiūrėkit jau šį šeštadienį, kovo 9 dieną, 10:30 per TV6!