Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ adaptuoja kainodarą pagal pasikeitusį keliavimo poreikį

2020.03.19.

Reaguodama į neeilinę situaciją šalyje ir įsiklausiusi į klientų poreikius, automobilių dalijimosi bendrovė „CityBee“ pranešė koreguojanti kainas. Karantino laikotarpiu bendrovės automobilio nuoma visai parai kainuos beveik tiek pat, kiek anksčiau kainuodavo vos valanda.

Apie kainų sumažinimą šiandien buvo informuoti visi „CityBee“ klientai. Jiems pranešta, kad nuo šiol „CityBee“ automobilio nuoma parai kainuos vos nuo 7,99 EUR (kalbant apie nedidelius miesto automobilius). Įprastai tokiam laikotarpiui išsinuomoti analogiškos klasės automobilį atsieina beveik 23 EUR.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, šis žingsnis yra susijęs su keliais aspektais – sumenkusiu trumpalaikės ir išaugusiu ilgalaikės nuomos poreikiu bei įmonės noru teikti maksimaliai saugią judumo paslaugą.

„Pirmadienį informavus klientus apie automobilių dezinfekavimą ir papildomas priemones, kurių imamasi užtikrinti maksimalų mūsų klientų saugumą, sulaukėme iš klientų nemažai žinučių su poreikiu turėti automobilį ilgesnį laiką nei įprastai – parai ar savaitei. Išgirdome, kad žmonės nori taip užsitikrinti maksimalų saugumą karantino laikotarpiu“, – sakė L. Yla.

Anot jo, nors gyvenimas didmiesčiuose tapo nebeatpažįstamu, tačiau yra nemažai gyventojų, kurie net ir šiomis nepalankiomis aplinkybėmis turi keliauti į darbus, vykti įsigyti maisto ar būtiniausių prekių.

„Siekdami nuosavo automobilio neturintiems asmenims suteikti kiek įmanoma saugesnę ir patogesnę judumo mieste alternatyvą, priėmėme sprendimą karantino laikotarpiu adaptuoti savo kainodarą ir taip bent šiek tiek palengvinti kai kurių žmonių gyvenimus“, – sakė L. Yla.

Jo teigimu, ilgalaikės „CityBee“ automobilių nuomos paklausa pastebimai išaugo, o bendrovė sulaukė nemažai su tuo susijusių užklausų dėl to, kad žmonės nori užtikrinti savo apsaugą nuo koronaviruso.

„Ilgalaikė nuoma leidžia sukurti didesnį saugumą, nes tokiu atveju automobiliu naudojasi tik jį rezervavęs asmuo, o pasibaigus nuomos laikotarpiui automobilis būna pilnai dezinfekuojamas ir tik tada vėl išleidžiamas į gatves“, – pabrėžė L. Yla.

„CityBee“ dar pirmadienį pranešė, kad Lietuvoje įsigaliojus karantinui, savo parkui priklausančių transporto priemonių salonus ėmėsi dezinfekuoti kiekvieną dieną. Be to, „CityBee“ automobiliuose klientams paliekama dezinfekcinio skysčio, dezinfekcinių servetėlių ir medicininių pirštinių.