Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ pasipildė naujos markės automobiliais

2018.02.23.

Šiandien į Vilniaus ir Kauno gatves išriedėjo 30 „CityBee“ ženklu pažymėtų septintosios kartos „Ford Fiesta“ automobilių. Tai yra pirmas kartas, kai „CityBee“ klientams sudaroma galimybė naudotis „Ford“ markės automobiliais.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, automobilių parką papildysiančios transporto priemonės buvo pasirinktos dėl aukščiausio lygio saugumo sprendimų ir aplinką tausojančių variklių.

„Ford Fiesta“ yra vieni populiariausių ir saugiausių automobilių Europoje. Nepriklausoma senajame žemyne parduodamų automobilių saugumą tikrinanti agentūra „Euro NCAP“ pernai šiam modeliui skyrė maksimalų 5 žvaigždučių saugumo įvertinimą. Be to, šie „Ford“ automobiliai aprūpinti automatinėmis pavarų dėžėmis ir yra varomi jau 6 metus iš eilės „Pasaulio metų variklio“ titulą laiminčiais 1 litro darbinio tūrio „EcoBoost“ varikliais, kurie buvo sukurti siekiant sumažinti CO2 emisijas ir padidinti degalų naudojimo efektyvumą. Vienais metais jie net pateko į ekologiškiausių variklių pasaulyje trejetuką, greta elektrinio ir hibridinio variklio“, – aiškino L. Yla.

Anot jo, „CityBee“ paslaugos didžiuosiuose Lietuvos miestuose sparčiai populiarėja. Vis daugiau žmonių jas renkasi tuomet, kai prireikia antro šeimos ar pakaitinio automobilio.

„Būtent todėl ieškojome tokio automobilio modelio, kuris galėtų atitikti žmonių poreikius. Vos pernai į Europos gatves išriedėjusi „Ford Fiesta“ tiks tiek vykstant į svarbų verslo susitikimą, tiek kelionei į užmiestį su visa šeima. Jie maloniai džiugins ir dabar, šaltuoju metų laiku, nes jų vairas, sėdynės ir priekiniai langai yra šildomi“, – pabrėžė L. Yla.

„CityBee“ sistemoje „Ford Fiesta“ automobiliai priskirti komfortiškų klasei, kurioje taip pat yra „Fiat 500 X“, „VW Golf“ ir „Mini One“. Naujos kartos „Ford Fiesta“ naudojimas „CityBee“ klientams kainuos 0,23 Eur už minutę, 7,9 Eur už valandą ir 39 Eur už parą.

Pranešama, kad 20 „Ford Fiesta“ automobilių „CityBee“ išleido Vilniuje, o 10 – Kaune.

Automobilių dalijimosi paslaugas „CityBee“ teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Neringoje ir Gargžduose. Startuolio klientams siūlomų automobilių parką šiuo metu sudaro jau daugiau nei 530 automobilių.