Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

General Motors apgavo prancūzus sandėryje dėl Opel

2017 11 30

Tikėtina, kad PSA pareikalaus iš GM maždaug 600 – 800 mln. JAV dolerių iš sumokėtų 1,3 mlrd. Pasak panorusių likti nežinomais prancūzų koncerno darbuotojų, amerikiečiai apgavo koncerną, teigdami, kad Opel ir Vauxhall modelius galima nesunkiai pritaikyti griežtoms europinėms ekologinėms normoms, įsigaliosiančioms 2021 metais.

Minėtam laikui vidutinis leidžiamas išmetamo anglies dvideginio kiekis nuo dabartinių 130 g/km bus sumažintas iki 95 g/km. Už kiekvieną viršytą gramą kiekvienas pagamintas automobilis gaus 95 eurų „premiją“. Derantis dėl Opel pardavimo, buvo paskaičiuota, kad, preliminariai, šio gamintojo modeliai normą viršys 3,7 g/ 100 km.

Planai planais, o realybėje smukus dyzelinių modelių paklausai ir pabrangus elektromobiliams Opel Ampera-e šie skaičiai padidėjo beveik trigubai. Dabar, PSA koncerno vadovo Karloso Tavareso teigimu, numatomi skaičiai gali pradėti kelti grėsmę pačiai įmonei, o Ople vystymo planus teks ne tik skubiai peržiūrėti, bet ir didinti investicijas.

Tikėtina, kad netrukus finansinės pretenzijos bus pareikštos oficialiai, o tai nieko gero nežada amerikiečių GM – koncernas turi milijoninius įsipareigojimus savo darbuotojams, o nuo 1999 metų europinis GM padalinys patyrė 19 mlrd. JAV dolerių nuostolių.

 

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt