Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

JAV policininkai nusprendė boikotuoti automobilių gamintoją Ford

2017 10 17

Pirmasis boikotą Ford paskelbė Luizijanos valstijos šerifas, pareiškęs, kad ir ateityje neplanuoja pirkti policininkams šio prekių ženklo automobilių. Facebook socialinėje paskyroje paviešintame laiške šerifas siūlo jo pavyzdžiu pasekti ir kitus savo kolegas.

Tokį sprendimą teisėsaugos atstovas priėmė po Ford pareiškimo dėl NFL sukrėtusio skandalo. Priminsime, kad rugsėjo viduryje kai kurie lygos žaidėjo nusprendė protestuoti ir savo nepritarimą išreiškė ignoruodami himno ceremoniją. Tokiu būdu buvo protestuojama prieš rasizmą, blogą policijos darbą ir augantį žmogžudysčių skaičių. Kai informacija apie skandalą pasiekė JAV prezidentą Donaldą Trampą, jis pasiūlė protestuotojams susirasti kitą užsiėmimą.

Ši istorija neaplenkė ir automobilių gamintojo Ford, kuris yra vienas pagrindinių NFL rėmėjų. Ford atstovai viešai pareiškė, kad gerbia piliečių teises reikšti savo pažiūras net ir tokiu atveju, jeigu jos nesutampa su įmonės. Būtent ši frazė ir įsiutino Luizijanos pareigūnus, kurie nusprendė, kad taip būdu Ford pritaria policininko profesiją įžeidusių sportininkų veiksmams.

Šerifas jau pranešė nutraukiantis bendradarbiavimą su Ford ir skubiai ieškantis naujo automobilių tiekėjo. Kitų valstijų šerifams išsiuntinėtame laiške raginama prisidėti prie boikoto. Ar kas nors dar prisijungė prie akcijos, nepranešama.

 

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt