Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Kia ruošiasi įelektrinti Ženevą išskirtiniu konceptiniu modeliu

2019.02.28.

„Kia Motors Europe” netrukus prasidėsiančioje Ženevos automobilių parodoje parodys naują unikalų konceptinį elektromobilio modelį.

Automobilis sukurtas „Kia“ kompanijos Europos dizaino centre, kuris įsikūręs Vokietijoje, Frankfurto mieste. Šis automobilis įkūnija kompanijos automobilių kūrėjų viziją ir siekį judėti pirmyn elektrifikuotų automobilių link.

„Tokių automobilių dizainas kuriams taip, kad priverstų žmonių širdis plakti smarkiau ir patrauktų dėmesį šiek tiek ilgesniam laikui – mes tikime, kad šis modelis padfarys lygiai tokį patį įspūdį ir nesvarbu, jis varomas elektra ar įprastais degalais,“ – sako „Kia Motors Europe“ kompanijos viceprezidentas, atsakingas už automobilių dizainą, Gregory Guillaume.

„Kurdami šį elektromobilio konceptą mes įsivaizdavome, kad jis ne tik patrauks lankytojų dėmesį dėl savo didelio nuvažiuojamo atstumo pilnai pakrautais akumuliatoriais ar didele variklių galia, savo dinaminėmis savybėmis, tačiau svarbiausia, kad jį pamačius žmonėms per kūną nueitų šiurpuliukai ir norėtųsi prie šio modelio užtrukti gerokai ilgiau,“ – sako G. Guillaume, - „Mes įsitikinę, kad naujasis konceptinis elektromobilis ne tik pakels aplinkinių pulsą, bet ir parodys, kuria kryptimi kompanija eina kuriant būsimus elektra varomus automobilius.“

Naujojo „Kia” konceptinio modleio pristatymas bus surengtas tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje kovo 5 dieną.