Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Litcargus“ vadovaus Linas Vaškys

2020.01.21.

Keleivių ir orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonė „Litcargus“, Vilniaus ir Kauno oro uostuose aptarnaujanti 14 oro linijų bendrovių reguliarius skrydžius ir aukščiausiojo lygio prezidentinius vizitus, turi naują vadovą. Valdybos sprendimu juo paskirtas Linas Vaškys, iki šiol vadovavęs savo įmonei „TL Transport“.

L. Vaškys „Litcargus“ dirbo 10 metų – nuo 2000-ųjų – ir karjeros laiptais nuosekliai kilo nuo bagažo kroviko iki generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigų. 2010 m. jis įsteigė savo verslą ir ėmė jam vadovauti.  

2019 m. gruodžio pabaigoje 100% UAB „Litcargus“ akcijų perėmė prieš porą mėnesių įsteigta bendrovė „Gateway Airport Services“. Pastarosios steigėjai – Vidmantas ir Linas Vaškiai bei Marcinas Waclawas Benbenekas. Šie verslininkai sudaro ir naująją „Litcargus“ valdybą. Iki 2020 m. sausio 16 dienos generalinio direktoriaus pareigas ėjo Saulius Batavičius.

„Labiausiai didžiuojuosi stipriais „Litcargus“ specialistais ir į jų tobulėjimą nukreipta įmonės kultūra. Ir toliau tęsiu tai, kas šioje įmonėje svarbiausia – būti geru darbdaviu, puikiu partneriu oro linijų bendrovėms, kokybiškai teikti paslaugą“, – sakė L. Vaškys.

Bendrovės įkūrėjas ir valdybos narys V. Vaškys patvirtina, kad naujoji valdyba tęs S. Batavičiaus pradėtus darbus, toliau dirbs taikydama LEAN vadybos metodus, skirs didelį dėmesį darbuotojų kompetencijų ugdymui ir procesų tobulinimui.

„S. Batavičius įmonėje inicijavo labai daug novatoriškų sprendimų. Jis diegė naujus valdymo metodus, tobulino personalo, ypač aukščiausios ir vidurinės grandies vadovų, kompetencijų ugdymą, analitikos, finansų valdymo sritis. Esame dėkingi už jo indėlį“, – kalbėjo V. Vaškys.

Nuo 1993 m. veikianti „Litcargus“ Vilniaus oro uoste teikia paslaugas oro linijų bendrovėms „Lufthansa“, „airBaltic“, SAS, „Norvegian“, „Belavia“, „Austrian“, „Brussels Airlines“, „GetJet Airlines“, „Laudamotion“, „Norvegian“ ir „Ryanair“.

Kauno oro uoste „Litcargus“ paslaugomis naudojasi visos trys reguliarius skrydžius iš jo vykdančios oro linijų bendrovės – „Ryanair“, „Wizz Air“ ir LOT.

Bendrovė taip pat dirba krovinių gabenimo oru srityje ir yra „Lufthansa Cargo“ generalinis pardavimo agentas Lietuvoje, šios srities „Litcargus“ partneriai – „Lufthansa“, Lietuvos paštas, SAS Scandinavian Airlines, „AirBaltic“, „Belavia“, „Austrian Airlines“, „Brussels Airlines“, „Ukraine International“, „Czech Airlines“, „RM Cargo“, „Kuehne Nagel“, DHL, „DB Schenker“, „A2 Cargo“, „ACE Logistics“, „DSV Transport“. Pernai „Litcargus“ pasirūpino daugiau kaip 18 tūkst. įvairaus sudėtingumo krovinių transportavimu – su bendrovės pagalba oru iš Lietuvos išsiųsta ir į ją gauta beveik 5 tūkst. tonų krovinių.

2019 m. „Litcargus“ pajamos sudarė 11,65 mln mln. eurų. Pagal aptarnaujamų skrydžių skaičių „Litcargus“ yra didžiausia antžeminio aptarnavimo bendrovė Lietuvoje.