Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Pasaulio ralio-kroso čempionate paaiškėjo starto pozicijos

2019.04.26.

Jau ryt, balandžio 27 d., Pasaulio ralio-kroso čempionato dalyviams prasidės daug iššūkių žadanti kova dėl kelialapio į antrojo etapo finalą. Dėl vietos finale kovos ir „ESmotorsport-LabasGas“ komandos lenktynininkas Rokas Baciuška, kuriam burtai pirmajam kvalifikaciniam važiavimui nebuvo itin palankūs.

Lietuvis pirmajame kvalifikaciniame važiavime važiuos antroje grupėje 4-as. Pasak jo, gauta pozicija nėra pati geriausia.

„Gauta starto pozicija nepasakyčiau nei gera, nei bloga. Važiuosime antroje grupėje. Tai reiškia, kad dar nebus pravalyta trasa. Ketvirta pozicija yra neparanki dėlto, nes tu esi nei išorėje, nei viduje. Jeigu visi grupės dalyviai sustartuoja vienu metu, tai būdamas ketvirtoje pozicijoje neturi didelės laisvės manevrams, nes čia, Barselonoje, pirmasis posūkis bus labai status. Į jį visi tikrai nesutilps. Jei nepavyks gerai sustartuoti, reikės išlaukti savo momento. Visgi kaip seksis, pamatysime jau ryt“, - teigė R. Baciuška.

Sportininkas neslėpė, kad labiausiai iš priešininkų prisibijo Liamo Dorano.

„Starte teks saugotis L. Dorano. Nors Abu Dabyje važiavo pakankamai tvarkingai, visgi keletą kartų buvo tokių momentų, kai mane lyg ir stumtelėjo. Tad starte reikės saugoti kairę pusę ir bus svarbiausia jį aplenkti“, - po burtų traukimo ceremonijos kalbėjo „ESmotorsport-LabasGas“ komandos lenktynininkas.

Tačiau oro sąlygos komandai yra palankios. Nors buvo pranašautas lietus, panašu, kad savaitgalis visgi bus sausas. Jaunajam lenktynininkai iš Lietuvos Rokui tai yra paranku.

Primename, kad „ESmotorsport-LabasGas“ komandai atstovaujantis sportininkas po pirmojo etapo bendroje dalyvių lentelėje rikiuojasi devintas, savo sąskaitoje turėdamas 10 taškų.

Antro Pasaulio ralio-kroso čempionato etapo pirmieji du kvalifikaciniai važiavimai vyks šeštadienį 12:45 bei 16:55 valandomis Lietuvos laiku, o sekmadienio dieną dalyviai pradės taip pat likusiais dviem kvalfikaciniais važiavimais (10:25 ir 11:50 val. Lietuvos laiku), o pabaigs finaliniais važiavimais, kurie startuos 15 val. Lietuvos laiku.

Lietuvoje, sekmadienį Pasaulio ralio-kroso čempionatą transliuos TV6 kanalas 15 valandą. Gerbėjai, norintys tiesiogiai stebėti lenktynių visus važiavimus gali juos surasti oficialiame Pasaulio ralio-kroso čempionato puslapio „Youtube“ kanale.

 Nuotraukos autorius V.Pilkauskas