Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Regitra“ kviečia naudotis el. paslaugomis, o padaliniuose bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę klientai

2020.03.13.

Atsižvelgiant į paskelbtą ekstremalią situaciją šalyje, „Regitra“ gyventojus kviečia aktyviau naudotis elektroninėmis paslaugomis ir imasi papildomų prevencinių priemonių. Siekiant išvengti didelių susibūrimų, nuo pirmadienio padaliniuose bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Planuojama reguliuoti ir egzaminų srautus taip, kad teorijos egzaminų klasėse būtų užtikrintas didesnis atstumas tarp egzaminuojamųjų.

„Regitra“ kviečia gyventojus naudotis el. paslaugomis

Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir pranešti apie Lietuvoje prieš tai registruoto automobilio pardavimą ar jį užregistruoti savo vardu. Taigi, klientai kviečiami paslaugas atlikti tiesiog iš savo namų, užuot vykus fiziškai į „Regitros“ padalinį:

Nuo pirmadienio aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę klientai

„Regitros“ padaliniuose bus teikiamos visos paslaugos, tačiau, atsižvelgiant į susidariusią situaciją, laikinai bus aptarnaujami tik tie klientai, kurie yra užsiregistravę iš anksto. Primintina, kad užsiregistruoti iš anksto dėl vizito padalinyje galima tiesiog internetu (https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5) arba paskambinus bendruoju informacijos telefonu +370 700 55151.

Taip pat „Regitra“ kviečia tuos klientus, kurie pajuto kokius nors ligos požymius, pavyzdžiui, karščiavimą, kosulį, apsunkusį kvėpavimą bei kt., nevykti į padalinį ir atidėti savo vizitą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad, siekiant visų saugumo, įmonės darbuotojams pastebėjus minimus ligos simptomus, gali būti atsisakyta aptarnauti klientą ir  pakviesta vizitą atidėti kitam kartui.

Laikinai supaprastinta išsiregistravimo iš egzaminų tvarka

„Regitra“ taip pat reguliuos egzaminų srautus taip, kad teorijos egzaminų klasėse būtų užtikrintas didesnis atstumas tarp egzaminuojamųjų. Kitaip tariant, asmenys bus sodinami tik į kas antrą vietą. Siekiant nesukelti nepatogumų jau anksčiau į egzaminus užsiregistravusiems klientams, ši tvarka bus pradėta taikyti tik naujai besiregistruojantiems.

„Regitra“ nuo vakar, kovo 12 d., supaprastino ir išsiregistravimo iš praktikos egzaminų tvarką. Šiuo metu laikinai netaikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Būsimi vairuotojai, kurie pasijuto blogai ar pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą bei pasirinkti kitą patogų laiką.

Įprastai pranešus likus mažiau nei 24 val. iki praktikos egzamino pradžios apie tai, jog asmuo neatvyks į egzaminą, pakartotinai į jį leidžiama registruotis ne anksčiau kaip po 30 dienų. Šis terminas numatytas tam, kad būsimi vairuotojai laiku informuotų apie planų pasikeitimus ir į jų atsilaisvinusią vietą galėtų užsiregistruoti kiti asmenys. Vis dėlto, šiuo metu ši taisyklė laikinai nebus taikoma.

Rūpinamasi tinkama asmenų ir patalpų higiena

Svarbu atkreipti dėmesį, jog darbuotojai ir toliau rūpinsis, kad patalpose būtų užtikrinta tinkama higiena. Tiek klientai, tiek darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis apsaugos priemonėmis, kuriomis bus kviečiami prieš egzaminus pasinaudoti visi, ir toliau bus dažniau vėdinamos patalpos, egzaminų automobiliai. Taip pat dažniau valomi įvairūs paviršiai, pavyzdžiui, stalai, kompiuterinė technika ir kt.