Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Renault“ – „Žvaigždžių karų“ sagos partneris

2017 11 27

„Renault“ paskelbė bendradarbiavimą su „Žvaigždžių karų“ sagos kūrėjais. Automobilių gamintojus ir filmo kūrėjus suvienijo aistra pažangai, kvapą gniaužianti istorija ir iš kartos į kartą perduodamas palikimas.

Žengęs precedento neturintį žingsnį, „Renault“ gamintojas nusprendė laikinai transformuoti savo logotipą, taip pagerbiant „Žvaigždžių karus“, kurie daugumą mūsų lydėjo visą vaikystę ir vis dar įkvepia kasdieniame gyvenime.

Į šį nuotykį „Renault“ leidosi palaikydama pristatomus du naujus „Žvaigždžių karų“ sagos filmus – „Žvaigždžių karai“: paskutinis džedajus“ ir „Solo: „Žvaigždžių karų“ istorija“, kuriuos žiūrovai pirmą kartą galės išvysti 2017 m. gruodžio 13 d. ir 2018 m. gegužės 23 d.

Ksavieras Martinetas, Prancūzijos rinkodaros skyriaus viceprezidentas

„Mes labai džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu. Tiek „Žvaigždžių karai“, tiek ir „Renault“ turėjo didelę įtaką daugelio iš mūsų gyvenime, kada buvome jauni ir iš gyvenimo siekėme maksimalių potyrių. „Renault“ markei tai yra puiki galimybė pristatyti nepakartojamą patirtį tiek mūsų pardavimų salonuose, tiek ir skirtingais komunikacijos kanalais. Be to, tai yra ilgalaikė partnerystė, kuri numatyta iki 2018 m. vasaros, todėl „Žvaigždžių karų“ ir „Renault“ gerbėjų laukia daug netikėtumų.“