Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Renault įmonių grupė ir Brilliance Kinijoje įsteigė bendrą įmonę

2017 12 20

„Renault“ įmonių grupė ir „Brilliance China Automotive Holdings Limited“ (trump. „Brilliance“) patvirtino, kad pasirašė sutartį dėl bendros įmonės, kuri gamins ir parduos trijų prekinių ženklų – „Jinbei“, „Renault“ ir „Huasong“ – lengvuosius komercinius automobilius (angl. trump. LCV), įsteigimo. Planuojama iki 2022 m. pasiekti, kad per metus būtų parduodama 150 000 automobilių, ir paspartinti elektrinių automobilių plėtrą.

Kinijos komunistų partijos Liaoningo provincijos komitetas ir Liaoningo provincijos valdžia palaikė tokios įmonės kūrimą, nes tai padidins Kinijos šiaurės rytų srities ekonominę plėtrą. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Chen Kiufa, KKP Liaoningo provincijos komiteto sekretorius, Tian Yijun, Liaoningo provincijos vykdomasis gubernatorius, ir kiti pareigūnai.

Naujoji įmonė vadinsis „Renault-Brilliance-Jinbei Automotive Co. Ltd.“ (trump. SBJ), gamykla veiks Šenjango Dadongo rajone, jos produkciją sudarys trys pagrindiniai segmentai – MPV, vidutiniai furgonai ir sunkiasvoriai furgonai. Kinijos LCV rinkoje kasmet parduodama daugiau kaip 3 milijonai šių automobilių.

Steigiant naująją įmonę, „Renault“ įmonių grupė įsigijo 49 proc. „Shenyang Brilliance Jinbei Automobile Co., Ltd.“ kapitalo dalies. Pastaroji įmonė ir yra restruktūrizuojama į bendrą įmonę, kurios 51 procentas priklauso „Brilliance China“, o 49 procentai – „Renault“ įmonių grupei. Šių metų liepos mėnesį abi įmonės pasirašė bendradarbiavimo pagrindų sutartį dėl bendros įmonės įkūrimo.

Bendros įmonės generaliniu direktoriumi paskirtas Thierry Aubry. T. Aubry karjeroje – mažmeninės prekybos, gamybos ir platinimo patirtis Kinijoje bei Prancūzijoje.

„Renault“ įmonių grupė jau ketverius metus investuoja į Kiniją ir plečia ten savo veiklą, kurdama lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių bei elektra varomų automobilių bendras įmones. „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljansas suteikia mums galimybę naudotis įvairiomis technologijomis, investicijoms į mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą per ateinančius šešerius metus skiriant daugiau nei 50 milijardų eurų, kurių dalis „Renault-Brilliance-Jinbei Automotive“ įmonei leis kurti Kinijos rinkai pritaikytus produktus. Mes matome Kiniją ne tik kaip didžiausią automobilių rinką visame pasaulyje, bet ir kaip automobilių pramonės tendencijų diktuotoją.“ – sakė Karlas Ghosn, „Renault“ įmonių grupės pirmininkas ir generalinis direktorius.

„Renault“ įmonių grupė yra didžiausios pasaulyje automobilių grupės, kurią sudaro aljansas su „Nissan“ ir „Mitsubishi“, dalis. „Brilliance“ daug investavo į „Jinbei“ prekinį ženklą, kuris jau daugiau kaip dešimtmetį yra Kinijos autobusų prekės ženklas Nr. 1, besispecializuojantis MPV srityje ir turintis 31 % vidutinio dydžio autobusų rinkos dalies.

„Brilliance“ ir „Renault“ įmonių grupė susivienijo, siekdamos sukurti pasaulinio lygio modelį, skirtą LCV plėtrai. Tai pakeis Kinijos ir net pasaulio LCV rinkos žemėlapį. Abi įmonės sukurs bendrą įmonę – visame pasaulyje žinomą šių trijų sričių lyderį: komercinių transporto priemonių, naujos rūšies energijos komercinių transporto priemonių bei individualiai pritaikytų komercinių transporto priemonių. Ši abipusiškai naudinga partnerystė kurs didžiulę ekonominę ir socialinę naudą, paspartins Liaoningo provincijos ir Kinijos automobilių pramonės plėtrą.“ – sakė Ki Yumin, „Brilliance Automotive Group Holdings Company Limited“ pirmininkas.

Bendra įmonė – tai tokia platforma partneriams, kuri suteikia papildomų stiprių pusių kartu su „Brilliance“ didinant dabartinį 220 pardavėjų tinklą, projekto inžinerinius pajėgumus bei gamybos pajėgumus. Kadangi Kinijoje didėja europietiško stiliaus furgonų ir LCV, atitinkančių aukštesnius saugos, teršalų ir energijos vartojimo efektyvumo standartus, paklausa, „Renault“ galės prisidėti savo naujų technologijų, pagrindinių inžinerinių pajėgumų ir verslo valdymo žinių patirtimi. Bendra įmonė dėmesį pirmiausia skirs „Jinbei“ prekės ženklo stiprinimui, o po to, iki 2020 m., pradės Kinijoje gaminti „Renault“ LCV.

2018 metais „Renault“ įmonių grupė švęs savo 120 metų sukaktį, LCV ji gamina nuo 1900 m. Ši įmonė – tai pasaulinė LCV gamintojų lyderė, gaminanti visų rūšių mikroautobusus ir pikapus – 10 LCV modelių, tarp kurių ir keturi, varomi elektra.