Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Volvo ir Geely į Polestar investuos 5 mlrd. juanių

2017 10 20

Švedų automobilių gamintojas Volvo Cars ir jį valdantis koncernas Geely Holdings pranešė planuojantis į prekių ženklą Polestar investuoti 5 mlrd. juanių (640 mln. eurų). Pinigai bus skirti naujų modelių kūrimui ir gamybos pajėgumų didinimui.

Investicijų paketas numato, kad Volvo Cars visokeriopai rems Polestar, o šis prekių ženklas taps savarankiška antrine Volvo įmone, gaminančia elektrinius, bendro naudojimo keliams skirtus, sportinius automobilius, pirmasis kurių visuomenei buvo pristatyta Šanchajuje.

Didžioji dalis investicijų bus panaudota naujos ir modernios gamyklos Čendu mieste statybai. Atidarius pastarąją, Kinija taps pagrindine Volvo Cars gamybos aikštele.

Gavęs minėtą paramą, Polestar ne tik operatyviau ruoš serijinei gamybai naujus modelius, bet ir įgaus nemenką pranašumą prieš konkurentus. Taip pat laimės ir Volvo Cars, kurio bendradarbiavimas su Polestar kuriant naujos kartos technologijas, bus tęsiamas – įmonės dalinsis materialines – technines išlaidas, bei gaus didesnę naudą dėl didelių gamybos apimčių.

Pirmasis Polestar modelis – Polestar 1 – tai 600 AG dviejų durų, keturvietis kupe, gavęs hibridinę jėgainę. Vien elektra modelis gali nuvažiuoti iki 150 km ir tai gerokai didesnis atstumas, negu įveikia bet kuris kitas hibridinis automobilis. Elektrinio Polestar gamyba Čendu gamykloje bus pradėta 2019-aisis, o netrukus po jo turėtų pasirodyti ir kiek mažesnis Polestar 2 automobilis.

 

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt