Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Yo!LŽ – skaitykite žinias greitai ir interaktyviai!

2018.01.22

„Lietuvos žinios“ / lzinios.lt pristato naują interaktyvią mobiliąją naujienų programėlę „Yo!LŽ“. Ją nemokamai gali atsisiųsti visi „Android“ išmaniųjų telefonų vartotojai. Tai ne tik į jaunąją kartą orientuota technologija, suteikianti galimybę linksmai ir interaktyviai skaityti LŽ straipsnius, „Yo!LŽ“ – tai naujovė Lietuvos žiniasklaidos rinkoje. 

„Paleisdami šią programėlę siekiame patenkinti dviejų kategorijų skaitytojų poreikius. Visų pirma, tų žmonių, kurie taupo savo laiką ir pageidauja greitai peržiūrėti juos dominančias Lietuvos ar pasaulio naujienas, o svarbiausia – nenori būti apgauti antraščių, – teigė lzinios.lt vyr. redaktorius Evaldas Labanauskas. – Kita kategorija – jaunimas, vadinamoji Tūkstantmečio karta. Jos atstovai – išskirtiniai, bet toli gražu nėra abejingi naujienoms. Daugelis tyrimų rodo, kad šios kartos žmonės kitaip vartoja žiniasklaidą. Jiems reikia kitokio naujienų pateikimo – interakyvaus, susieto su socialiniais tinklais ir linksmo. Visus šiuos poreikius siekėme patenkinti kurdami „Yo!LŽ“.“

„Yo!LŽ“ naujienos pristatomos tikralaikio pokalbio (čato) forma. Žinios, publikacijos suskirstytos pagal skaitytojo poreikius, t. y. kiekvienas gali atsirinkti, kurios sritys jam įdomios. Taip pat pateikiamos ne straipsnių antraštės, o pirmi įžangos sakiniai. Toliau skaitytojas pats gali spręsti, ar jam skaityti visą straipsnį, ar užteks tik įžangoje pateiktos informacijos. Taip išvengiama žmonių klaidinimo dėl paspaudimų vaikymosi.

Be to, straipsniai iliustruojami piktogramomis (emodžiais) ir linksmais grafiniais vaizdais. Skaitytojai savo socialiniuose tinkluose gali dalytis tiek publikacijomis, tiek pačia programėle.

Beje, kiekvienas parsisiuntęs programėlę ir pasidalijęs ja tinkle „Facebook“ gali laimėti kvietimus dviem į Druskininkų vandens pramogų parką AQUA. Plačiau apie tai – „Lietuvos žinių“ / lzinios.lt „Facebook“ paskyroje (https://www.facebook.com/LietuvosZinios/)

Pačią programėlę „Yo!LŽ“ galima parsisiųsti per „Google Play“ parduotuvę ČIA: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.lzinios.it.yolz

Skaitykite žinias greitai ir interaktyviai!