Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Metų automobilis

Kasmetinis tradicinis konkursas
Kontaktiniai duomenys
Tuskulėnų g. 13A - 30
09217 Vilnius
tel.: +370 610 00123
faks.: 5 2784931
Nuotraukos

Kasmetinis tradicinis konkursas „Metų automobilis“ nuo 1997 metų padedamas rėmėjų rengiamas Lietuvos žurnalistų autoklubo. Konkurso finale paskelbiamas ne tik metų karalius, bet ir kitų gausių nominacijų laimėtojai.
   

Dešimties automobilizmo temomis rašančių žurnalistų vertinimo komisija galutinį sprendimą priėma tik nuodugniai išbandžiusi konkursui pateiktus automobilius ir kruopščiai išanalizavusi gamintojų bei Lietuvoje dirbančių jų įgaliotųjų atstovų pateiktą informaciją apie konkurse dalyvaujančius modelius, įvertinus mūsų šalyje jiems teikiamas garantijas, serviso tinklą, aptarnavimo įkainius, eksploatacines išlaidas iki automobilis nuvažiuoja 100 tūkstančių kilometrų, bazinę paties automobilio ir papildomos įrangos kainą.

Visi automobiliai bandomi bendro naudojimo keliais, o visureigiai – ir atskirai  jiems surengtuose testuose sunkesnio pravažumo keliuose ir bekelėje.

Retas „Metų automobilio“ konkurso dalyvis lieka beveik nepastebėtas. Pavyzdžiui, antroji pagal svarbą nominacija – „Tautos automobilis“ – renkamas populiaraus interneto portalo www.lrytas.lt pagalba.

Taip pat renkamas saugiausias, ekologiškiausias, moteriškiausias automobiliai bei įteikiamas specialus apdovanojimas labiausiai užsienyje Lietuvos vardą garsinusiam lenktynininkui


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Kasmetinis tradicinis konkursas
Šiemet net 32 naujausi automobiliai pretenduoja į titulą „Metų automobilis 2011".