Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Kapitalinis variklių remontas

Automobilio variklis - ne amžinas agregatas, o jo susidėvėjimas gali ne tik sukelti nepatogumų, bet ir pavojų sveikatai ar net gyvybei
Kontaktiniai duomenys
Minijos g. 159-86
Klaipėda
tel.: +370 679 92228
Nuotraukos

Kapitalinis variklių remontas

 

Pilnas arba dalinis kapitalinis variklių remontas.
Keičiame žiedus, tarpines ir t. t.

Autoservise dirba profesionali kvalifikuotų specialistų komanda.

Daugelis vairuotojų galvoja, kad nebūtina atlikti kapitalinį variklio remontą. Tačiau variklis dėvisi, net jei jį labai saugome. Važinėjant mieste dėl dažnų pagreitėjimų ir stabdymų variklis ypač dėvisi. Daug priklauso ir nuo mūsų vairavimo stiliaus - jei esate agresyvus vairuotojas, variklio dalys susidėvės žymiai greičiau, važinėjant ramiau. Tačiau anksčiau ar vėliau visos dalys susidėvi. 

Dar blogiau, kai automobilio gedimai sukelia eismo įvykius. Todėl periodiškai reikėtų atlikti automobilio variklio patikrinimą, o esant reikalui ir atlikti remontą. Kartais pakanka keleto detalių, o jei variklis visai susidėvėjęs, tenka atlikti jo kapitalinį remontą. Tai - nepigus malonumas. Priklausomai nuo automobilio, kapitalinis variklio remontas gali kainuoti 500-3000 Lt. Tačiau jei nedelsite iki paskutinės minutės, variklį susitvarkyti galėsite ir už bent keletą kartų mažesnę kainą.

Variklio kapitalinį remontą dažnai galima pakeisti Resurs. Panaudojus Resurs, variklio detalės atsatomos iki 70% gamyklinių parametrų, išlyginami mikroskopiniai nelygumai ir įbrėžimai, o visi trinties paviršiai padengiami metalo keramikos danga, kuri sutvirtina paviršių ir sumažina trintį.  


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Automobilio variklis - ne amžinas agregatas, o jo susidėvėjimas gali ne tik sukelti nepatogumų, bet ir pavojų sveikatai ar net gyvybei