Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Stabdžių suportų restauravimas, Kaunas

Visu automobilių markių stabdžių suportų restauravimas
Kontaktiniai duomenys
Raudondvario pl. 174B
47172 Kaunas
tel.: +370 650 18660
Nuotraukos

Stabdžių suportų restauravimas, Kaunas

Dažnas automobilis kurio amžius senesnis nei 10 metų susiduria su neveikiančio ar prastai veikiančio rankinio stabdžio darbu.

Dėl automobilio amžiaus stabdžių suportai yra pažeisti korozijos, apsauginės gumelės apsaugančios judančias suporto detales nuo laiko sutrūkinėja ir taip praleisdamos drėgmę į stabdžių suportų judančias dalis sukelia koroziją kuri trukdo lengvai judėti stabdžių suporto cilindriukui ir dažnu atveju rankinis stabdis nustoja veikti arba veikia nepilnai.

    Tokiu atveju padės tik pilnas stabdžių suportų restauravimas – rem komplekto sudėjimas, rūdžių šalinimas ir perrinkimas bei stabdžių sistemos nuorinimas.

Taip pat nereikia pamiršti kad kiekvieno automobilio gamintojas nurodo laiko intervalą ties kurio turi būti keičiamas stabdžių skystis – paprastai kaip byloja patirtis stabdžių skysčio niekas nekeičia, o jis laikui bėgant absorbuoja drėgmę ir dėl to sistemoje, stabdžių suporte, cilindriuko talpykloje kaupiasi vanduo ir rūdys kurios mažina stabdžių efektyvumą ir laikui bėgant galutinai sugadina stabdžius.

Individualioje įmonėje „Remva“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės.
Stabdžių suportų remontas.

Restauruotoms detalėms suteikiame 30 000 km garantiją!!!


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visu automobilių markių stabdžių suportų restauravimas