Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Radio ryšio stotelės remontas

Problemas sprendžiame iš karto, neįmanomas kiek vėliau

Nutinka taip, kad radijo įranga genda, kartais dėl gamintojo aplaidumo, o kartais ir dėl pačio naudotojo kaltės. Dažniausiai pasitaikantis gedimas - "sudegė stotelė", o tai nutinka dėl kelių priežasčių, dauguma stotelių naudoja 12V įtampą, o kaip žinia kai kurie sunkvežimiai, traktoriai bei kita sunkioji technika naudoja 24V įtampą ir neturi 12V išvesties, o dažnas dar ir saugiklį nuo laido pašalina, pasitaiko, kad ir poliškumą sumaišo

 

Su President gaminiais viskas labai paprasta, gavus 5-erių metų garantiją, vartotojui nekils jokių problemų dėl stotelės remonto jei gedimas sukeltas ne jo pačio. Tačiau būna, kad garantinis laikotarpis pasibaigęs ar įranga sugenda netinkamai naudojama, tokiu atveju nereikia pulti į paniką, tiesiog galite kreiptis į mus.

Mes pasistengsime nustatyti Jūsų įrenginio gedimą, jo priežastį ir kaip galima greičiau ją pašalinti. Deja pasitaiko ir tokių stotelių kurių nebeapsimoka remontuoti, tai dažnas atvejis tarp pigių nekokybiškų gamintojų įrangos.

Dažnas klientas tiesiog nežino kokį įrenginį turi, ar tai brangus aukštos klasės ir kokybiškas gaminys ar tai tik gražiai atrodantis pigus kiniškas niekutis. Mes tikrai neapgausime, patarsime kas geriau, ar remontuoti turimą ar įsigyti naują.

Smulkius gedimus šaliname vietoje, t.y. pas save parduotuvėje, o jei gedimas rimtesnis perduodame įrenginius į spec. dirbtuves, kurios aprūpintos testavimui ir remontui reikalinga įranga.

Susisiekite su mumis: 8 (37) 208164, +370 640 10781,

E-paštu: radio@todesa.lt , arba užeikite pas mus:
Kaunas, Jonavos g. 204a ir mes stengsimes operatyviai Jums padėti visais klausimais.
Problemas sprendžiame iš karto, neįmanomas kiek vėliau.