Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Sandėlio valdymo sistema

Sandėlio valdymo sistema valdo visą sandėlio darbą realiu laiku
Kontaktiniai duomenys
Perkūnkiemio g. 4A - 502
12128 Vilnius
tel.: +370 699 63792
faks.: +370 5 2479416
Nuotraukos


Sandėlio valdymo sistema (angl. Warehouse management systetem – WMS) yra programinis paketas, sukurtas optimizuoti sandėlio operacijas. Sandėlio valdymo sistema valdo visą sandėlio darbą realiu laiku. Sistema kontroliuoja sandėlio personalą bei kėlimo techniką, ir operatyviai generuoja naujas užduotis darbuotojams, priklausomai nuo esamos situacijos.

Sandėlio valdymo sistemos tikslas yra pilnas sandėlio ciklų valdymo automatizavimas – nuo prekių priėmimo į sandėlį momento iki klientų užsakymų pristatymo. WMS optimizuoja inventoriaus perkėlimus ir saugojimą suskirstydama sandėlį į tikslines zonas ir produktyviausiai išnaudodama sandėliavimo plotą. Pastovus visų veiksmų įrašymas ir stebėjimas sumažina, ar visai panaikina būtinybę sustabdyti visas operacijas inventorizacijos atlikimui. Sandėlio valdymo sistema leidžia padidinti kiekių ir užimtumo tikslumą iki 99,9% tuo pačiu sumažindama priėmimo ir išsiuntimo operacijų trukmę 2 – 3 kartus.

Sandėlio valdymo sistema sėkmingai dirba tiek rankiniuose, pusiau automatizuotuose ar pilnai automatizuotuose sandėliuose. Sistema kontroliuoja sandėlio personalą bei kėlimo techniką, ir operatyviai generuoja naujas užduotis darbuotojams, priklausomai nuo esamos situacijos. Tuo tikslu, kiekvienas sandėlio darbuotojas naudoja radijo terminalą (agresyvios aplinkoskompiuteris)  – mobilų kompiuterį, kuris gali būti rankinis, ar sumontuotas keltuve. Užduotys automatiškai generuojamos ir nusiunčiamos į darbuotojo terminalo ekraną jas suskaidžius iki vieno veiksmo užduočių sekos. Komandos bei nurodymai gali būti pasiųsti ir sandėlio vadovo, kuris gali kontroliuoti užduočių paskirstymo procesą.
ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Sandėlio valdymo sistema valdo visą sandėlio darbą realiu laiku
Elektroninė vartų kontrolės sistema yra automatinis transporto patekimo į teritoriją ir paskirstymo joje sprendimas