Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Suomijos dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ trečius metus iš eilės pateko į tvariausių pasaulio kompanijų trejetuką. Tarptautinis reitingas buvo paskelbtas Šveicarijos mieste Davose šią savaitę prasidėjusiame Pasaulio ekonomikos forume.
Naujas „Volkswagen“ elektromobilis „ID.3.“ iš gamyklos išriedės su „Continental“ padangomis – gamintojas patvirtino 18 ir 19 colių dydžio padangas šiam modeliui.
Nuo šiandien Rygos gyventojai ir svečiai gali naudotis jau ir lengvaisiais „CityBee“ automobiliais. Iš viso į Latvijos sostinės gatves išriedėjo 200 miesto bičių. Planuojama, kad iki metų galo Rygoje jų bus 300.
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ pabaigė beveik 2 mln. eurų vertės Vilniaus Geležinio Vilko gatvės atkarpos rekonstrukciją. Šia investicija į infrastruktūrą siekiama pagerinti bendrovės plėtojamo biurų komplekso „S7“ poveikį aplinkai – rekonstrukcija padidins Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių pralaidumą, o tai mažins automobilių spūstis bei aplinkos taršą.
Suomijos įmonė „Veho“ įsigyja Estijos įmonę „Silberauto“, kuri importuoja ir platina „Mercedes-Benz“ automobilius Lietuvoje bei Estijoje.
Šalia Kauno, Kampiškių kaime, prie „Via Baltica“ magistralės duris atvėrė didžiausia „Viada“ degalinė, kurios statyboms ir įrengimui lietuviško kapitalo įmonė skyrė daugiau nei 2 mln. eurų.
Visa įelektrinta „Ford“ šeima pristatoma Frankfurto automobilių parodoje
Nors Europa Sąjunga draudžia šalinti senas padangas sąvartynuose, tačiau nemažai jų ten dar patenka. Visgi pasaulyje atsiranda naujų sprendimų, kaip efektyviai panaudoti senas padangas.
Šiais metais įmonė sukūrė naujas padangas Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatui (World Endurance Championship, WEC) bei svarbiausiam šių varžybų etapui – 24 val. trukmės Le Mano lenktynėms.
Lenktynių metu gamintojas pirmą kartą pristatys dviračių padangas, kurių gamybai panaudota kiaulpienių guma.
Kompaktiškas ir galingas variklis buvo montuojamas viename iš keturių 2018 m. parduotų „Ford“ automobilių
„Goodyear“ pristato koncepcinę padangą C100, sukurtą specialiai „Citroën 19_19 Concept“ elektromobiliui.
Akivaizdu, kad esminis lūžis elektrinio transporto rinkoje įvyks tuomet, kai elektra varomos transporto priemonės taps pigesnės už įprastinius benzinu ar dyzeliu varomus automobilius. Atsižvelgiant į mažėjančią įkraunamų bateriją kainą, keičiasi ir prognozės, kada tai gali įvykti.
Žodis „lizingas“ beveik neatsiejamas nuo frazės „likutinė vertė“.
Gydytojai oftalmologai tikina, kad regėjimą reikėtų tikrintis kasmet, tačiau tik ketvirtadalis vadovaujasi šiomis rekomendacijomis
Dėl nelaimingų atsitikimų Lietuvoje miršta dvigubai daugiau vyrų nei moterų.
„Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas tapo Tarptautinės vairuotojų egzaminavimo komisijos (CIECA) ekspertų patarėjų grupės pavaduotoju.
Regitros“ Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Tautvydas Paliulis, kuris vadovaus 57 žmonių komandai.
UAB „Kia auto“ automobilių pardavimo salonas Vilniuje buvo apdovanotas itin retu prizu. Kasmet tik trisdešimčiai pardavimo salonų visoje Europoje „Kia“ korporacija skiria apdovanojimus už puikius pasiekimus – „Kia Platinum Award“.
Kai liepos 6 dieną prasidės vienos žymiausios pasaulyje dviračių lenktynės „Tour de France“, „Continental“ bus vienu iš penkių pagrindinių šių varžybų partneriu.
„Opel“ ir toliau planuoja sėkmingus pasirodymus tarptautiniuose ir nacionaliniuose automobilių ralio lenktynių etapuose su „ADAM R2“ modeliu.
„Peugeot“ į savo logotipą prideda šūkį „Motion & e-Motion“, simbolizuojantį naują etapą prekės ženklo istorijoje ir visų „Peugeot“ modelių elektrifikavimą nuo 2019 m.
Auganti paklausa mažina baterijų kainas ir elektromobilius vis labiau įperka vidutines bei mažesnes pajamas gaunantys vartotojai, šalių vyriausybės įgyvendina skatinimo naudotis elektromobiliais politiką.
„Continental“ tampa naujos elektra varomų visureigių varžybų bekelėje serijos „Extreme E“ partneriu ir rėmėju.
Pasak 2018 m. „Continental“ mobilumo studijos, vairuotojai teigiamai vertina interneto teikiamus privalumus automobiliuose ir mielai jais naudojasi.