Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

„J. D. Power 2020 Initial Quality Study“ yra kasmetinis kokybės vertinimas, žinomas kaip viena išsamiausių studijų pasaulyje. Birželio pabaigoje paskelbtas reitingas vėl tyrė, su kokiais naujų automobilių trūkumais, apimančiais ir naujausias technologijas, susiduria jų savininkai.
Stiklų plovimo skysčio savitarnos kolonėles pernai dalyje degalinių įrengusi „Neste“ iki šių metų pabaigos šią pasiteisinusią paslaugą įdiegs kas ketvirtoje savo tinklo degalinėje. Skaičiuojama, kad keičiantis vairuotojų įpročiams, toks sprendimas vien per šiuos metus leis į aplinką neišmesti iki 2 tonų stiklų ploviklio plastikinių pakuočių, kurios nevirs šiukšlėmis ar plastiko atliekomis.
Autorizuoto „Mercedes-Benz“ atstovo Lietuvoje, „Veho“ grupei priklausančios UAB „Silberauto“ įmonės, vykdančiuoju direktoriumi paskirtas Donatas Stanionis.
„Toyota Gazoo Racing“ tapo pagrindiniu „eSports WRC“ žaidimo partneriu. Susitarta su oficialaus pasaulio ralio čempionato (WRC) kompiuterinio žaidimo platintoju NACON, jo kūrėjais „KT Racing“ ir paties WRC organizatoriais.
Šiandien kreditų biuras „Creditinfo Lietuva“ pristato naująją skolininkų skelbimo sistemą „Creditinfo CO“.
Nuo pirmojo „Prius“ pasirodymo 1997 m. „Toyota“ pardavė jau daugiau nei 15 milijonų hibridinių automobilių.
Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradės egzaminuoti visų kategorijų, įskaitant ir B, būsimus vairuotojus.
Švelninant karantino sąlygas Lietuvoje, veiklą atnaujina visi didžiųjų miestų naujų „Toyota“ automobilių pardavimo salonai.
Dėl koranaviruso plitimo šalyje paskelbus karantiną, keliuose automobilių srautas sumažėjo. Tačiau kaip elgtis, jeigu vairuotojui šiuo sudėtingu metu prireiktų mechanikų pagalbos?
Pirmas automobilių priežiūros centras „BestDrive“ atidarytas Lietuvoje, Vilniuje, Naugarduko g. 110 esančiose UAB „Juta“ beveik 700 kv. m. ploto patalpose, kur vienu metu gali būti aptarnaujama iki 8 automobilių, įskaitant ir sunkųjį komercinį transportą.
„Toyota“ pranešė apie planus pastatyti ateities miestą 175 akrų (kiek daugiau nei 70 hektarų) plote prie Fudzijamos kalno Japonijoje.
Lietuvių transporto dalijimosi startuolis „CityBee“ pranešė, kad Talino miesto savivaldybė bendrovei įteikė „Metų žygdarbio“ apdovanojimą. Jis buvo skirtas už elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugos įdiegimą Estijos sostinėje.
Didžiausią automatinių degalinių tinklą Lietuvoje valdančios UAB „Neste Lietuva“ naujuoju vadovu tapo Markus Lindkvist. Generalinio direktoriaus pareigas jis eina nuo vasario 1 dienos. Iki šiol bendrovei vadovavęs Ringaudas Steikūnas skiriamas tinklo plėtros vadovu Baltijos šalyse.
„Bassadone Automotive Nordic“ patronuojanti Estijos įmonė „Auto-Bon Oy“ įsigijo „Veho Eesti AS“. Sandoris oficialiai įvykdytas 2020 m. sausio 31 d., kai buvo gautas visų trijų Baltijos šalių konkurencijos tarybų pritarimas.
Praėję metai „Toyota“ Baltijos šalyse dar kartą buvo rekordiniai. 2019 m. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje parduota 13 115 naujų japonų gamintojo automobilių – ligšiolinis rekordas pagerintas beveik tūkstančiu. Patys populiariausi modeliai buvo „Corolla“ bei „RAV4“, o beveik pusė (net 47 proc.) parduotų – hibridai.
Rekordų metai – taip galima apibūdinti praėjusius metus, kalbant apie SEAT kompaniją. Po to, kai 2018 metai buvo itin sėkmingi, rodėsi nėra kur tobulėti, tačiau 2019 metai tapo dar geresni ir sėkmingesni.
Rekordiniai 2018-ieji metai Lietuvos automobilių rinką išjudino, kaip koks galingas, daug teršiantis dyzelinis variklis. Tačiau pernai veiksmas šiek tiek atslūgo ir automobilių šalyje veiksmo buvo mažiau.
Didžiausią automatinių degalinių tinklą Lietuvoje valdančios „Neste Lietuva“ planuose šiemet – aktyvi degalinių tinklo plėtra. Investicijoms skirta suma leis bendrovei atidaryti iki 10 naujų degalinių visoje šalyje.
Suomijos dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ trečius metus iš eilės pateko į tvariausių pasaulio kompanijų trejetuką. Tarptautinis reitingas buvo paskelbtas Šveicarijos mieste Davose šią savaitę prasidėjusiame Pasaulio ekonomikos forume.
Naujas „Volkswagen“ elektromobilis „ID.3.“ iš gamyklos išriedės su „Continental“ padangomis – gamintojas patvirtino 18 ir 19 colių dydžio padangas šiam modeliui.
Nuo šiandien Rygos gyventojai ir svečiai gali naudotis jau ir lengvaisiais „CityBee“ automobiliais. Iš viso į Latvijos sostinės gatves išriedėjo 200 miesto bičių. Planuojama, kad iki metų galo Rygoje jų bus 300.
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ pabaigė beveik 2 mln. eurų vertės Vilniaus Geležinio Vilko gatvės atkarpos rekonstrukciją. Šia investicija į infrastruktūrą siekiama pagerinti bendrovės plėtojamo biurų komplekso „S7“ poveikį aplinkai – rekonstrukcija padidins Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių pralaidumą, o tai mažins automobilių spūstis bei aplinkos taršą.
Suomijos įmonė „Veho“ įsigyja Estijos įmonę „Silberauto“, kuri importuoja ir platina „Mercedes-Benz“ automobilius Lietuvoje bei Estijoje.
Šalia Kauno, Kampiškių kaime, prie „Via Baltica“ magistralės duris atvėrė didžiausia „Viada“ degalinė, kurios statyboms ir įrengimui lietuviško kapitalo įmonė skyrė daugiau nei 2 mln. eurų.
Visa įelektrinta „Ford“ šeima pristatoma Frankfurto automobilių parodoje