Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Vasario viduryje didžiausia JAV vartotojų apklausas atliekanti įmonė „J.D. Power“ paskelbė naujausius automobilių patikimumo studijos rezultatus. Aukščiausias įvertinimas tarp visų automobilių gamintojų Šiaurės Amerikos rinkoje šiemet atiteko „Lexus“ prekių ženklui.
2022-ieji „Volvo Trucks“ buvo rekordiniai metai. Gamintojas klientams pristatė didžiausią sunkvežimių kiekį savo istorijoje ir padidino rinkos dalį 41 šalyje. „Volvo Lietuvos“ pardavimo suvestinėse praėję metai taipogi pažymėti didžiausiu parduotų švediškų sunkiasvorių transporto priemonių skaičiumi.
Tai antri metai iš eilės, kai „Kia“ įsiveržia į reitingo viršūnę tarp masinės gamybos prekių ženklų. Negana to, tai pirmieji metai, kai ne „premium“ segmento transporto priemonių gamintojas pakyla į pirmąją vietą absoliučiame sąraše.
Nuo rugsėjo 13 d. Vyriausybei įvedus papildomus apribojimus dėl COVID-19 plitimo valdymo, „Regitros“ paslaugų teikimas nesikeis
Sutelktinis finansavimas verslui finansuoti įgauna pagreitį, tačiau paskolos ilgą laiką buvo prieinamos tik ne mažiau nei metus veikiančioms įmonėms. Nuo šiol „Savy“ sutelktinio investavimo platforma pirmoji rinkoje teiks paskolas ir jaunoms įmonėms, veikiančioms bent 3 mėnesius.
Pernai elektromobilių rinka Lietuvoje ūgtelėjo 2,2 karto. Ką rinkos ekspertai prognozuoja šiais metais ir ką mano apie valstybės paramą perkantiems elektromobilius bei esamą jiems infrastruktūrą?
Norvegija tapo pirmąja pasaulyje šalimi, kurioje elektromobilių pardavimas praėjusiais metais aplenkė benzininius, dyzelinius ir hibridinius automobilius. Vokietijos automobilių gamintojas „Volkswagen“ įsiveržė į lyderius, į antrąją vietą nustumdamas JAV elektromobilių gamintoją „Tesla“.
Automobilių prekybos internetu įmonė „Deals On Wheels“ (DOW) per spalį pardavė daugiau naujų „Tesla“ automobilių, nei jų Lietuvoje registruota per visus 2020-uosius metus.
Šiandien buvo gauta informacija, kad „Regitros“ Raseinių padaliniui valymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojui buvo nustatytas COVID-19. Šiame padalinyje dirba du „Regitros“ darbuotojai, todėl gavę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas nuo šiandien laikinai stabdome Raseinių padalinio veiklą, o čia dirbantys asmenys izoliuosis.
Nuo šiandien, rugsėjo 15 d., „Regitros“ nuolatinio Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Rytis Polikauskas, kuris prieš tai šioje pozicijoje dirbo laikinai.
Jau 24-us metus iš eilės startuoja iškilmingiausi, automobilių rinkos metus vainikuojantys, Lietuvos „Metų automobilio“ rinkimai. Juos organizuojantis Lietuvos žurnalistų autoklubas skelbia automobilių registracijos pradžią, o taip pat – ir įvardija, kas šiemet vertins naujausius šalyje pasirodžiusius automobilius.
Šeštadienį „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose, parodoje „Autobazar“, bus išrinktas Lietuvos „Komercinis automobilis 2020“.
Nuo rugsėjo 14 d. keičiasi motociklų ir sunkiasvorių transporto priemonių, naudojamų „Regitros“ praktikos egzaminuose, nuomos kaina. Egzaminus laikantiems nuosava transporto priemone, egzaminų kainos išlieka tos pačios.
Pasikeitė programėlės „Yandex.Taxi“ pavadinimas ir koncepcija – dabar tai yra „Yandex Go“. Kol kas Lietuvoje per programėlę galima užsakyti tik keliones; kitose šalyse užsakymą galima papildyti momentiniu daiktų siuntimu, patiekalų pristatymu iš restoranų ir produktų iš parduotuvių, „gyvais“ viešojo transporto tvarkaraščiais, automobilių dalijimųsi ir kelionėmis su asmeniniu vairuotoju.
Technologijų kompanija ir aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ užėmė pirmąją vietą Lenkijos nepriklausomo automobilių portalo „Wybór Kierowców“ (vairuotojų pasirinkimas liet.) atliktoje automobilių pramonės įvertinimo apklausoje „Markė Nr. 1“, kurioje balsavo daugiau kaip 150 tūkst. vairuotojų.
„Toyota“ Europoje pristato naują prekės ženklo dizainą ir atnaujintą markės logotipą bei apipavidalinimą. Jis žymi naują erą – automobilių gamintojas tampa mobilumo kompanija.
„J. D. Power 2020 Initial Quality Study“ yra kasmetinis kokybės vertinimas, žinomas kaip viena išsamiausių studijų pasaulyje. Birželio pabaigoje paskelbtas reitingas vėl tyrė, su kokiais naujų automobilių trūkumais, apimančiais ir naujausias technologijas, susiduria jų savininkai.
Stiklų plovimo skysčio savitarnos kolonėles pernai dalyje degalinių įrengusi „Neste“ iki šių metų pabaigos šią pasiteisinusią paslaugą įdiegs kas ketvirtoje savo tinklo degalinėje. Skaičiuojama, kad keičiantis vairuotojų įpročiams, toks sprendimas vien per šiuos metus leis į aplinką neišmesti iki 2 tonų stiklų ploviklio plastikinių pakuočių, kurios nevirs šiukšlėmis ar plastiko atliekomis.
Autorizuoto „Mercedes-Benz“ atstovo Lietuvoje, „Veho“ grupei priklausančios UAB „Silberauto“ įmonės, vykdančiuoju direktoriumi paskirtas Donatas Stanionis.
„Toyota Gazoo Racing“ tapo pagrindiniu „eSports WRC“ žaidimo partneriu. Susitarta su oficialaus pasaulio ralio čempionato (WRC) kompiuterinio žaidimo platintoju NACON, jo kūrėjais „KT Racing“ ir paties WRC organizatoriais.
Šiandien kreditų biuras „Creditinfo Lietuva“ pristato naująją skolininkų skelbimo sistemą „Creditinfo CO“.
Nuo pirmojo „Prius“ pasirodymo 1997 m. „Toyota“ pardavė jau daugiau nei 15 milijonų hibridinių automobilių.
Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradės egzaminuoti visų kategorijų, įskaitant ir B, būsimus vairuotojus.
Švelninant karantino sąlygas Lietuvoje, veiklą atnaujina visi didžiųjų miestų naujų „Toyota“ automobilių pardavimo salonai.
Dėl koranaviruso plitimo šalyje paskelbus karantiną, keliuose automobilių srautas sumažėjo. Tačiau kaip elgtis, jeigu vairuotojui šiuo sudėtingu metu prireiktų mechanikų pagalbos?