Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Paskirtas nuolatinis „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius

2020.09.15.

Nuo šiandien, rugsėjo 15 d., „Regitros“ nuolatinio Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Rytis Polikauskas, kuris prieš tai šioje pozicijoje dirbo laikinai. Jis vadovaus 50 žmonių komandai, teikiančiai vairuotojų egzaminavimo, vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir transporto priemonių registracijos paslaugas.

R. Polikauskas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje, o savo karjerą „Regitroje“ pradėjo 2000 metais, kuomet dirbo transporto priemonių registracijos specialistu.

Darbuotojui pasižymėjus iniciatyvumu, aukšta kompetencija ir vadybiniais gebėjimais, jis kilo pareigose ir nuo 2002 metų dirbo Kauno filialo direktoriaus pavaduotoju. Vėliau tapo Panevėžio filialo laikinuoju direktoriumi, o šiuo metu jis taip pat eina ir Alytaus filialo laikinojo vadovo pareigas.

„Labai džiaugiuosi, kad ateinu į kolektyvą, kuris nėra man svetimas. Didelę patirtį įgijome kartu spręsdami iškilusius iššūkius dėl šalyje įvesto karantino. Ši situacija leido atsiskleisti geriausioms darbuotojų savybėms, o man, kaip vadovui, dar geriau pažinti kiekvieną kolektyvo narį. Neabejoju, kad mano patirtis ir turima kompetencija, taip pat asmeninės savybės bei turimi įgūdžiai leis suburti komandą bendro tikslo link. Mano siekis – efektyvi, vidaus ir išorės klientų lūkesčius atitinkanti, nuolat tobulėjanti ir inovatyvi įmonė“, – sako „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius Rytis Polikauskas.

Primename, kad „Regitros“ Panevėžio filialui priklauso Biržų, Pasvalio, Utenos, Ignalinos, Rokiškio grupės ir Anykščių bei Visagino postai.