Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Per artimiausius ketverius metus „Renault-Nissan“ pradės daugiau nei 10 savavaldžių modelių gamybą

  Pagal dydį ketvirtasis pasaulyje automobilių gamintojas patvirtino planus iki 2020 metų pradėti savavaldžių automobilių gamybą

Akivaizdžiai sumažintas mirtinų ir rimtų sužalojimų skaičius; naujos technologijos automobilius padarys dar saugesnius

Per artimiausius ketverius metus „Renault-Nissan“ aljansas pradės daugiau nei 10 savavaldžių automobilių gamybą.

Pasaulinė automobilių gamintojų grupė patvirtino planus pradėti savavaldžių automobilių gamos gamybą. Jie iki 2020 metų bus parduodami JAV, Europoje, Japonijoje ir Kinijoje. Automatinio vairavimo technologijos bus panaudotos masėms skirtuose automobiliuose ir siūlomos už prieinamą kainą.

Be to, „Renault-Nissan“ sukurs naujų ryšių programų paketą, kuris žmonėms suteiks galimybę automobilyje išlikti prisijungus prie darbo, pramogų ir socialinių tinklų.

„Renault-Nissan“ aljansas yra rimtai įsipareigojęs pasiekti du tikslus. „Nulis taršos ir nulis mirtinų įvykių, – Silicio slėnyje esančiame „Renault-Nissan“ tyrimų centre pareiškė „Renault-Nissan“ aljanso vadovas Carlosas Ghosnas. – Štai kodėl mes kuriame masėms skirtas automatinio valdymo ir ryšių sistemas trijuose žemynuose.“

Nulis taršos ir nulis mirtinų įvykių

„Renault-Nissan“ jau yra aplinkos neteršiančių automobilių pramonės lyderis. Nuo 2010 metų gruodžio, kai JAV buvo parduotas pirmasis „Nissan LEAF“, aljansas pardavė beveik 300 000 išskirtinai elektra varomų automobilių.

„Renault-Nissan“ gaminamų automobilių saugumas ir efektyvumas akivaizdžiai padidėjo. Pavyzdžiui, per pastaruosius 20 metų Japonijoje užregistruotų mirtinų ir sunkių sužeidimų „Nissan“ automobiliuose sumažėjo 61 procentu; per pastaruosius 15 metų Prancūzijoje užregistruotų mirtinų ir sunkių sužeidimų „Renault“ automobiliuose sumažėjo 80 procentų.

Tikimasi, kad automatinės valdymo sistemos ir toliau mažins vairuotojo klaidos tikimybę, o šis faktorius laikomas lemtingu daugiau nei 90 procentų visų eismo įvykių.

2016 metais pasirodys automobiliai su vienos eismo juostos kontrolės funkcija, leidžiančia automatinį automobilių valdymą magistralėse, įskaitant ir apkrautą – sustojantį ir vėl pajudantį – eismą. 2018 metais „Renault-Nissan“ pradės gaminti automobilius su kelių eismo juostų kontrolės funkcija, kuri automatiškai įvertins pavojus ir, automobiliui važiuojant, rinksis eismo juostas. 2020 metais pasirodys automatinio važiavimo sankryžomis funkcija, kuri, be vairuotojo įsikišimo, leis automobiliui važiuoti miestų sankryžomis ir intensyviame eisme.

Šiais metais aljansas pasiūlys naujas, mobiliems įrenginiams ir automobiliams skirtas programėles, kurios suteiks nuotolinio ryšio su automobiliu galimybę. Kitais metais pasirodys pirmoji aljanso multimedijos sistema, kuri atvers naujas multimedijos ir navigacijos galimybes, pagerintą išmaniųjų telefonų įdiegimą ir belaidį žemėlapių atnaujinimą. 2018 metais aljanso ryšių ir interneto platforma pateiks naują funkciją – virtualų asmeninį asistentą, skirtą tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Visos aljanso automatinio valdymo technologijos bus siūlomos kaip vairuotojo pasirinkimo galimybė.

Susijungimas dėl pergalės

2014 metais „Renault-Nissan“ sujungė abiejų kompanijų inžinierių organizacijas. Todėl dabar abiejų kompanijų inžinieriai dirba kartu, išvengdami projektų dubliavimo, kuriant naujos kartos technologijas. Kartu sukurtos technologijos bus panaudojamos kiekvienoje kompanijoje, įskaitant ir joms priklausančias markes.

„Renault-Nissan“ vystymo ir tyrimų biudžetas siekia apie 4,6 milijardo eurų. Ketvirta pagal dydį automobilių gamintojų grupė visame pasaulyje parduoda vieną iš 10 naujų automobilių. Jos tyrimo centrai yra Japonijoje, Prancūzijoje ir JAV. „Renault-Nissan“ taip pat turi didelius projektavimo centrus, be kitų šalių, esančius Indijoje, Brazilijoje, Rumunijoje, Turkijoje ir Kinijoje.