Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

2017 metai palydėti sportiškai: Naujametinis kartingo turnyras

2018 01 01

Gruodžio 28 dieną, ketvirtadienį, „Vilniaus Plytinės” kartodrome rinkosi tie, kurie norėjo 2017 metus palydėti sportiškai. Vakarėjant čia vyko „Naujametinis kartingo turnyras“, kurį organizavo „Vilnius Race“ ir „Plytinės kartodromas“.

Greitį ir iššūkius dievinantys dalyviai vilkosi kombinezonus ir leidosi į kartingo varžybas. Nors sniego trasoje nebuvo, bet trasa buvo šlapia ir slidi.

Vėjuotą ir tamsa apgaubtą paskutinio gruodžio mėnesio ketvirtadienio vakarą prie starto linijos stojo 28 dalyviai. Dalyviai varžėsi asmeninėje vyrų ir moterų įskaitose.

Visi varžybų dalyviai pradžioje turėjo įveikti kvalifikacinius važiavimus ir pagal kvalifikacijoje įveiktą greičiausiąjį ratą buvo suskirstyti finaliniams važiavimams į Top A, Top B, Top C pogrupius. Į Top A pogrupį pakliuvo greičiausiai važiuojantys dalyviai, Top B grupę sudarė lėtesni, o Top C lėtesnieji.

Finaliniuose važiavimuose pirmos startavo moterys. Nors paprastai kartingo trasoje lenktyniauja vyrai, o moterys sudaro mažąją dalį, tačiau Naujametinis turnyras įrodė, kad ir dailiosios lyties atstovės irgi mėgsta šią sporto šaką.

Varžybose dalyvavo nuolatinės kartingo varžybų dalyvės, viena drifterė, bei merginos  pamėgusios kitokį, aktyvų ir sportišką laisvalaikį.

Moterų įskaitos rezultatai
Top A finalas:

1.     Rūta Saladžienė

2.     Deimantė Radzevičiūtė

3.     Ineta Janušytė

4.     Kamilė Pajarskaitė

5.     Rasa Iselionytė

Iškart po moterų finalinių važiavimų prie sarto linijos išsirikiavo 23 vyrų įskaitos dalyviai. Jų gretose buvo ir kartingo varžybų senbuviai, automobilių ir autokroso varžybų dalyviai, bei kiti sportiškai nusiteikę kartingo varžybų entuziastai.

Vyrų įskaitos rezultatai

Top C finalas:

1.     Gediminas Gudaitis

2.     Ričardas Lukoitis

3.     Aurimas Sipavičius

4.     Mintautas Grigas

5.     Jurgis Sabaliauskas

6.     Vaidotas Grigas

7.     Arnoldas Starkauskas

Top B finalas:

1.     Justinas Saldukas

2.     Andrius Urbaitis

3.     Vygandas Urbanas

4.     Mindaugas Urbanas

5.     Andrius Masalskis

6.     Donatas Vaitkevičius

7.     Jurij Sepov

8.     Andrius Tubius

Top A finalas:

1.     Darius Šveikauskas

2.     Saulius Lagūnas

3.     Mykolas Gudžius

4.     Julius Parnavas

5.     Vaidas Katauskis

6.     Aivar Kozlov

7.     Simonas Kazbaras

8.     Rolandas Ušackas 

Organizatoriai nuoširdžiai sveikina visus „Naujametinio kartingo turnyro” dalyvius ir nori palinkėti visiems ne tik įsimintinų startų naujais metais, bet ir saugių kilometrų kasdieniniame kelyje. Iki susitikimo trasoje 2018 metais!