Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„D1Sport žiemos driftingo iššūkio“ 3 etapas vyks Panevėžyje

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Panevėžio „Cido“ arenos prieigose vyks „D1Sport žiemos driftingo iššūkio“ 3 etapas. Tai jau prieš paskutinės šio sezono žiemos driftingo varžybos. Į varžybas užsiregistravo daugiau nei 20 dalyvių. Tad jau šį sekmadienį, Panevėžio gatves užtvindys šonaslydžio, greičio, triukšmingų bolidų ir azartiškų kovų fanai. Daug gerų emocijų ir kvapą stingdančių kovų žada renginio organizatoriai.

Nuo ankstyvo ryto prasidės dalyvių registracija, treniruočių pradžia 10:00. Iškart po to prasidės kvalifikaciniai važiavimai. Dalyvių kvalifikacija planuojama nuo 12:15 iki 13:15. Kvalifikacinių važiavimų metu bus išrinkta TOP16 pilotai, kurie susirungs porinėse kovose. Porinių važiavimų pradžia bus 13:30. Žinoma, visą renginį vainikuos apdovanojimų ceremonija. Renginio metu žiūrovai turės išskirtinę galimybę patogiai stebėti žiemos driftingo varžybas, o tie, kuriems ši sporto šaka yra naujiena – susipažinti su šiuo sportu iš arčiau. Po apdovanojimų ceremonijos renginio žiūrovams bus galima pajusti tikrą azartą ir nepakartojamus įspūdžius važiuojant galingu bolidu. Visa tai bus galima išbandyti „drift taxi“. Visada smagu stebėti varžybas iš šono, tačiau galimybė viską pajusti sėdint šalia patyrusio ir puikaus piloto nepasitaiko kiekvieną dieną.

Džiugi žinia ta, kad nors ši savaitė visus baugino nemažu šaltuku, tačiau sinoptikai sekmadienį prognozuoja gerokai šiltesnius orus. Taip pat šviečianti saulė tikrai pakels visiems nuotaiką. Tačiau tikriausia visi buvote išsiilgę žiemos driftingo, kuomet apsidairius matytųsi sniego pusnys, o ne telkšotų balos. Sniego kalnų gal ir nerasime, tačiau žiemiškas šaltukas nuotaikos tikrai nesugadins. Kaip visada, renginio žiūrovus šildys karšti gėrimai ir šiltas maistas.

Šį sezoną pirmasis „D1Sport žiemos driftingo iššūkio“ etapas vyko Pilialaukyje. Tąkart pirmąsias keturias vietas užėmė Mindaugas Cibulskis iš AL Gauto LT komandos, Aras Gibieža – Aras Freestyle komanda, Gediminas Levickas – Side to Side komanda ir Mindaugas Ananka – Garage performance. Antrasis etapas praūžė Ukmergėje. Po varžybų pirmąsias vietas užėmė Valdas Vindžigelskis – D1Sport komanda, Benediktas Čirba – Ukmergės ASK komanda, Kastytis Alekna – D1Sport komanda ir Donatas Stundžia – Pachs racing. Susumavus abiejų etapų rezultatus, kol kas pirmoje vietoje yra Mindaugas Cibulskis bendroje įskaitoje turėdamas beveik 160 taškų. Vos vieno taško skirtumu antroje vietoje yra Kastytis Alekna. Trečioje vietoje turėdamas 132 taškus yra Gediminas Levickas. Nuo jo taip pat vos keliais taškais atsilieka Donatas Stundžia. Panašu kad po trečiojo „D1Sport žiemos driftingo iššūkio“ etapo visa lyderių lentelė dar gali keistis, tačiau pirmose vietose esančius pilotus pavyti bus vis sunkiau. Tad organizatoriai net neabejoja, kad dalyviai mėgins pranokti vieni kitus.

Visi su nekantrumu laukiame jau šio sekmadienio, vasario 12 dienos. Žiemos driftingo etapas kelia sparnus į Panevėžį, susitikime prie „Cido“ arenos pasidžiaugti gražia sekmadienio diena ir pasimėgauti kvapą gniaužiančiais artimais važiavimais.