Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Įvyko pirmosios „D1Sport Winter Drift Challenge“ varžybos

2016 11 29

Prabėgusį sekmadienį startavo žiemos driftingo sezonas. Nuo ryto Pilialaukyje pradėjo rinktis „D1Sport Winter Drift Challenge“ pirmojo etapo dalyviai. Iš viso savo jėgų išbandyti susirinko 32 pilotai. Visi jie buvo puikiai pasiruošę atiduoti visas jėgas ir parodyti gerus rezultatus. O žiūrovai tikrai turėjo į ką pasižiūrėti, sekmadienį trasoje sukosi daugybė įspūdingų bolidų. Gaila, tačiau oras toli gražu nepriminė gražios žiemos, tačiau net kartais pasirodantis lietus nesugadino puikios nuotaikos.

Kaip ir visose drifto varžybose, diena prasidėjo nuo treniruočių. Jau nuo ankstyvo ryto Pilialaukio aikštelėje triukšmavo sportiniai bolidai. Apšildę ratus bei susipažinę su trasa dalyviai pradėjo kvalifikacinius važiavimus. Džiugu, kadangi kvalifikuotis pavyko bene visiems ir važiavimų metu surinko taškų, tačiau ne visiems pavyko perkopti kartelę ir patekti į TOP16. Vos kelių taškų skirtumu išsidėstė lyderiai kvalifikacijos metu. Tad pažiūrėkime į kvalifikacijos TOP5:

Mindaugas Cibulskis 83 taškai

Aras Gibieža 80 taškai

Kastytis Alekna 79 taškai

Lukas Garalevičius 76 taškai

Gediminas Levickas 73 taškai

Lyderių išsidėstymas išliko labai panašus ir po porinių važiavimų kovų. Išties, visos varžybos praėjo sklandžiai, vos finalinėse kovose prireikė „one more time“, kad būtų išsiaiškintas nugalėtojas. Poriniai važiavimai nuo pat pradžių užgniaužė kvapą visiems susirinkusiems šio sporto fanams. Artimos kovos, puikūs važiavimai ir ore tvyrantis azartas neleido nei akimirkai nuleisti akių nuo trasos, kurioje sukosi automobiliai. Laimėtojų ketvertukas atrodė taip:

Mindaugas Cibulskis ALGauto LT komanda

Aras Gibieža Aras Freestyle komanda

Gediminas Levickas Side to Side komanda

Mindaugas Ananka Garage performance komanda

Akivaizdu, kad Mindaugas ir Aras šioms varžyboms buvo tikrai rimtai pasiruošę, savo lyderių vietų neapleido iki pat varžybų pabaigos.

Panašu, kad šaltukas artinasi Lietuvos link, tad tikimės, jog kitų varžybų metu žiūrovus džiugins gražus žiemiškas oras. O dabar organizatoriai sako iki pasimatymo sekančiuose žiemos drifto etapuose.