Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Kartingo meistrai ruošiasi į Anykščius

2017.01.06

Jau kitą šeštadienį, sausio 14-ą dieną, Anykščių kartodrome vyks kartingo „LKF Žiemos taurės“ 2-ojo etapo varžybos. Pirmo šios serijos etapo varžybos vyko dar gruodžio 17-ą dieną Elektrėnuose.

Tokių varžybų iššūkis – ir oro sąlygos. „LKF Žiemos taurės“ varžybų ciklo metu sportininkams tenka kovoti važiuojant ir šlapio asfalto danga, lenktynininkai ieško kibiausių vietų slidinėdami suplūktu sniegu padengtuose kartodromuose ar stengiasi išvengti plikledžiu padengtų vietų ant atrodytų sauso asfalto.

„Galima pasakyti, kad lenktynininkai pamėgo šią lenktynių seriją. Tendencija tokia, kad dalyvių skaičius „LKF Žiemos taurės“ varžybose augo dar pernai. Ir tai suprantama. Tai galimybė varžytis ir tam, kad žiemą lenktynininkai neprarastų kvalifikacijos, išlaikytų puikią sportinę formą. Juk Europoje ir visame pasaulyje mūsų kartingo meistrai yra konkurencingi būtent dėl universalumo – gebėjimo greitai važiuoti bet kokia danga.“ – sako Lietuvos kartingo federacijos prezidentas Valdas Jonušis.

Tad automobilių sporto aistruoliai kitą savaitgalį, sausio 14-ą dieną, turėtų aplankyti Anykščius. Nuostabiame Lietuvos kampelyje, kur gausu ir kitų pramogų turistams, gaus kartingų motorai, o įtemptos kovos ir efektingo važiavimo nestigs net ir spaudžiant speigui.