Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Liqui-Moly Drift Cup“ trečiasis etapas

Sekmadienį, Jūros Šventės metu, Klaipėdą drebino drifto varžybos – „Liqui-Moly Drift Cup“ trečiasis etapas. Į dangų kils sportinių automobilių gausmas ir dūmų kamuoliai, nes čia susirinko stipriausi šonaslydžio sportininkai iš Lietuvos bei svečiai iš užsienio. Pirmą kartą Jūros Šventės metu padangas svilins drifto elitas. Tai trečiasis pro lygos etapas, tad gerų vaizdų ir įspūdžių tikrai nestigs. Šį kartą stebėti varžybų Klaipėdiečiai bei miesto svečiai rinkosi „Švyturio Arenos“ prieigose.  Organizatoriai paruošė naujos konfigūracijos trasą, galbūt tai sukels iššūkių kažkuriems dalyviams, tačiau kad ir kaip bebūtų, puikus renginys, gera nuotaika ir azarto pliūpsnis bus tikrai garantuota. Tad visi, kas pavargs nuo mugės ir koncertų šurmulio, bus laukiami užsukti į drifto varžybas pažiūrėti puikių važiavimų ir bolidų.

Dalyvių sąraše šį kartą išvydome ir svečių iš Latvijos. Tarp jų ir du Latvijos pilotai – Andrijs Liparts ir Kaspars Skrinda. Sekmadienį jie parodė ką moka. Nuo pat ryto „Švyturio Arenos“ prieigas šturmavo sportiniai bolidai ir vairuotojai ištroškę pergalės. Juk tai jau trečiasis etapas, tad puikus pasirodymas ir koncentracija yra būtina norint parodyti gerus rezultatus bendroje įskaitoje. Kaip ir visuomet, nuo ryto prasidėjusios treniruotės truko iki 14:15 valandos. Kvalifikacija: 14:30-16:30. Iškart po to dalyvių paradas. Tai bene įspūdingiausias momentas visų varžybų metu. Net ir nesidominčiam autosportu žiūrovui šis paradas dažniausia atima žadą. Visi dalyviai turi galimybę pasirodyti ne tik važiuodami konfigūraciją, tačiau taip, kad paliktų įspūdį kiekvienam žiūrinčiam varžybas. Dūmų kamuoliai, nepakartojamas variklių gausmas išties paliks nepakartojamus įspūdžius. Juk čia susirinks stipriausi pilotai, turintys galingiausius automobilius. Na bet gana apie paradą, žvilgtelkime į tolimesnę programą. Nuo 17:00 valandos prasidės poriniai važiavimai po kurių bus išrinkta geriausi iš geriausių. Visą renginį vainikavo apdovanojimai, tad renginio pabaiga numatoma 18:00.

Žvelgiant į antrojo etapo rezultatus matome, jog geriausiųjų sąraše tą kartą buvo A. Vasiliauskas, B. Čirba, A. Černevičius ir K. Kelpša. Įdomu kas šį kartą parodys geriausius rezultatus. Daug aršių kovų, artimų važiavimų turėtų būti ir šiose varžybose, tad žiūrovams tikrai nebus laiko snūduriuoti. Tad jau šį sekmadienį, liepos 31 dieną, Klaipėdoje rinksis didžiausi drifto fanai ir visi, norintys gauti azarto ir adrenalino pliūpsnį. Bene gražiausias etapas – „Liqui-Moly Drift Cup“ varžybos vyks prie „Švyturio Arenos“.