Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Organizatorių teigimu, dėl karantino šis ralis ypatingas: teko keisti renginio datą, pirmą kartą riboti dalyvių skaičių.
Už šiandienių modernių sprendimų, pasirodo, slypi dešimtmečius besitęsianti istorija.
Savaitgalį Biržuose vykęs tradicinis istorinių automobilių suvažiavimas „Nesenstanti Klasika“ atseikėjo tiek ratuotos egzotikos, kad net didžiausi technikos gurmanai prisipažino buvę maloniai nustebinti.
Dviračiai tobulėja panašiais tempais kaip ir automobiliai, o elektrifikacija kai kuriais aspektais šiuos netgi lenkia.
Straipsniai
2020-aisiais jau ketvirtąjį kartą renkamas geriausias Lietuvos komercinis automobilis.
Ar pasitaikė jūsų vairavimo praktikoje atvejų, kai prietaisų skydelyje
Šeštadienio rytą Vitoldas Milius ir Dainius Jakas pasiekė naują rekordą – Lietuvos perimetrą elektromobiliu „Kia e-Niro“ jie apvažiavo per 22 val. 00 min.
Žurnalo „Auto Bild Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Vitoldas Milius ir tinklaraščio „100 procentų elektrinis“ autorius Dainius Jakas penktadienį 11.00 val. pradėjo kelionę aplink Lietuvą elektromobiliu „Kia e-Niro“.
Kokius tik elektra varomus automobilius ir jų modelius daugiausia renkasi lietuviai?
Ypatinga užduotis gamintojams – užtikrinti, kad vairuotojas, sėdęs prie vairo, ne tik nesiblaškys, bet ir nurims, atsipalaiduos ar netgi pailsės po dienos darbų.
Vaidotas Žala ir Andrieks Malnieks nugalėjo „Žemaitijos ralyje“. „Agrorodeo“ ekipažas šeštadienį Kelmės apylinkėse laimėjo 11 greičio ruožų iš 12-os ir bendroje įskaitoje užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.
Technologijų kompanija „Continental“ pristato posūkių pagalbos sistemą, kurią galima greitai ir lengvai sumontuoti net į nenaujus sunkvežimius ir autobusus.
Šiais metais Lietuvos automobilių ralio čempionato (arba MAXI įskaitos) ekipažų laukia 7 skirtingi greičio ruožai, kuriuos – išskyrus vieną – reikės įveikti po du kartus.
Vis labiau pripažįstami ir plačiau pritaikomi elektromobiliai privers vartotojus keisti naujos transporto priemonės pasirinkimo įpročius, tačiau į ką labiausiai verta atkreipti dėmesį renkantis elektra varomą modelį?