Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pastebima, kad gyventojams automobilio įsigijimo procese dažnai kyla klausimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį sudarant sandorį.
Vairo stiprintuvo sistema yra viena svarbiausių šiuolaikinio automobilio komforto sistemų, apie kurią dažnai net nepagalvojame.
Naujasis visureigis pasižymi originaliojo modelio savybėmis, dėl kurių „Land Cruiser“ daugiau nei septynis dešimtmečius yra laikomas patikimumo ir tvirtumo simboliu.
Siekdami sustiprinti savo konkurencinį pranašumą, įvairiausias prekes gabenančių transporto priemonių parkų vadovai neretai kone tampa atsakingi už įmonių tvarumą.
Straipsniai
Didžiausias „Toyota“ hibridinis visureigis „Highlander“ pasiekė prekybos salonus ir jį jau galima išbandyti.
Net trys „Continental“ išradimai pelnė „Innovation Award“ apdovanojimus
Be priežiūros bendro naudojimo vietose paliktos eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sukelia ne ką mažiau nepatogumų gyventojams ir eismo dalyviams nei sniego pusnys.
Technikos entuziastai gali paliudyti, kad net ir jiems pasirinkti naują automobilį – tikras galvos skausmas.
Šiandien „Regitra“ papildys automobiliams planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą, kuriame – 47 nauji raidžių deriniai iš L raidės.
Gamintojas atnaujino vieną populiariausių savo modelių ir pristato dar geresnes jo vairavimo savybes bei efektyvesnius variklius.
Kas antras gatvėmis ir keliais zujantis automobilis turi "sveikatos" problemų.
Kompaktiškasis SUV stiliaus hečbekas pateko į „Europos metų automobilio 2021“ rinkimų finalininkų septynetą
Vertinant Lietuvos gyventojų pasirinkimą, itin paklausūs Vakarų Europoje mažieji hečbekai dažnai nusileidžia didesniems automobiliams.
„Regitra“ pradedantiesiems vairuotojams, kurių vairuotojo pažymėjimai baigia galioti per karantiną, pratęsė jų galiojimo terminą karantino laikotarpiui ir dar 45 d. po jo pabaigos.