Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Jeigu reikėtų išskirti vieną sritį, kurioje automobiliai pastaraisiais dešimtmečiais tobulėjo labiausiai, be abejonės, būtų saugumas.
Geriau panagrinėjus testų rezultatus, galima rasti nemažai faktų, paneigiančių visuomenėje populiarius mitus.
Tarp sparčiausiai pastaruoju metu didėjančių objektų pirmąją vietą, be jokios abejonės, užimtų interjero ekranai, nes auga automobilių funkcionalumas ir poreikis atvaizduoti maksimaliai kokybišką vaizdą.
Ar pasitaikė jūsų vairavimo praktikoje atvejų, kai prietaisų skydelyje
Straipsniai
Visos įmonės jau pasirašė sutartis su konkursą laimėjusia Ispanijos autobusų gamintojų bendrove „Castrosua“
Vairuotojas – profesija žmogaus, vežančio keleivius ar krovinius. Be to, tai žmogus, vairuojantis bet kurią transporto priemonę.
Jokios gamtos taršos, begarsis variklis ir svarbiausia – minimalios sąnaudos verslui
Automobilinis katalizatorius mažina kenksmingų cheminių medžiagų, kaip anglies monoksido (CO), angliavandenilio (HC), azoto oksido (NOx), kiekį, išmetamą į aplinką
„EuroNCAP“ bandymuose mažasis vienatūris, kurio kėbule nėra vidurinių statramsčių, gavo aukščiausią galimą įvertinimą
Išsiųskite užklausą apie Jus dominančias naujas ar naudotas autodalis, prekes ar paslaugas mūsų katalogo įmonėms ir gaukite Jums palankiausią pasiūlymą.
Novatoriška technologija sujungia geriausias saugos diržo ir oro pagalvės savybes
Žieminių padangų saugojimas vasarą
Koncerno „Volkswagen“ tyrimų centras išrado naują sistemą: automobilis praneša vairuotojui ne tik apie matomą aplinką, bet ir apie objektus už vairuotojo regos lauko.
Gegužės 6–8 dienomis parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė automobilių paroda ALT. Jau 12-ąjį kartą rengiama paroda yra viena populiariausių šalyje. Ją aplanko iki 40 000 žmonių.