Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Svarbiausias kiekvienos tokios kelionės atributas – pats automobilis. Kaip jį pasirinkti, į kokius kriterijus verta atkreipti dėmesį ir kokius mitus jau verta pamiršti?
„Vasara be stogo“ – pasitelkusi tokį šūkį bendrovė „CityBee“ savaitgalį savo automobilių parką papildė net 20 naujų „Mini“ kabrioletų.
Lietuvoje gausu vietų, siūlančių aktyvias žiemos pramogas ar vaizdingus pažintinius maršrutus, kuriuose galima atrasti netikėčiausių dalykų.
20–35 m. jaunimas, o ypač – studentai, vis dažniau į kitus miestus važiuoja ne autobusais ar traukiniais, bet susiradę vairuotojus, kurie keliauja reikiama kryptimi ir sutinka paimti pakeleivių
Straipsniai
Ne kasdien Vilniaus Katedros aikštėje galėtum išvysti tokį sunkiosios technikos gurmanui mielą vaizdą
Žmonės nuomoja beveik viską – namus, poilsines, motociklus, automobilius, dviračius ir
Naujasis „Škoda Yeti“ – unikalus dizaino, saugumo, funkcionalumo ir komforto derinys.
PILOT Autotransporto nuoma programos pagalba
Vairuotojas – profesija žmogaus, vežančio keleivius ar krovinius. Be to, tai žmogus, vairuojantis bet kurią transporto priemonę.
Optimizavus Vilniaus viešojo transporto sistemą ir atskyrus daugiau specialių juostų viešajam transportui, pasipylė nuosavus automobilius vairuojančių vilniečių skundai dėl susiaurėjusių miesto gatvių.
Kasmetinio konkurso „Moterų metų automobilis“ žiuri (WWCOTY) paskelbė balsavimo rezultatus.
5 skirtinguose pasaulio miestuose žiniasklaidai buvo pristatytas naujos kartos kompaktinis hečbekas „Mazda3“.
Kaip išsirinkti geriausią variantą? Kaip perkant automobilį nepadaryti klaidos? Specialistai išskyrė šešis pagrindinius klausimus, į kuriuos sau turėtų atsakyti kiekvienas automobilio pirkėjas.
Nors elektroninis bilietas sostinės viešajame transporte galioja jau nuo praėjusių metų rugpjūčio 15-osios, keleiviams vis dar kyla klausimų, kaip juo naudotis.