Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
„Vasara be stogo“ – pasitelkusi tokį šūkį bendrovė „CityBee“ savaitgalį savo automobilių parką papildė net 20 naujų „Mini“ kabrioletų.
Lietuvoje gausu vietų, siūlančių aktyvias žiemos pramogas ar vaizdingus pažintinius maršrutus, kuriuose galima atrasti netikėčiausių dalykų.
20–35 m. jaunimas, o ypač – studentai, vis dažniau į kitus miestus važiuoja ne autobusais ar traukiniais, bet susiradę vairuotojus, kurie keliauja reikiama kryptimi ir sutinka paimti pakeleivių
Grupinės kelionės tampa vis populiaresnės. Tai – ne tik puiki galimybė aplankyti naujas vietas, patirti naujų įspūdžių, bet ir suvienyti bendradarbius, šeimos narius ar seniai nematytus draugus.
Straipsniai
Žmonės nuomoja beveik viską – namus, poilsines, motociklus, automobilius, dviračius ir
Naujasis „Škoda Yeti“ – unikalus dizaino, saugumo, funkcionalumo ir komforto derinys.
Lapkričio 11-ąją, pirmadienį, 40-uoju autobusų maršrutu „Fabijoniškės-S. Stanevičiaus g.-Centras“ keleivius pradės vežti privatūs standartinio dvylikos metrų ilgio autobusai.
PILOT Autotransporto nuoma programos pagalba
Vairuotojas – profesija žmogaus, vežančio keleivius ar krovinius. Be to, tai žmogus, vairuojantis bet kurią transporto priemonę.
Optimizavus Vilniaus viešojo transporto sistemą ir atskyrus daugiau specialių juostų viešajam transportui, pasipylė nuosavus automobilius vairuojančių vilniečių skundai dėl susiaurėjusių miesto gatvių.
Kasmetinio konkurso „Moterų metų automobilis“ žiuri (WWCOTY) paskelbė balsavimo rezultatus.
5 skirtinguose pasaulio miestuose žiniasklaidai buvo pristatytas naujos kartos kompaktinis hečbekas „Mazda3“.
Gyventojai piktinasi, kad net paprašyti, taksi vairuotojai neišduoda kvituko. Tuo metu taksistai tikina, kad kvito išrašymui ne visada lieka laiko, nėra tinkamų sąlygų.
Kaip išsirinkti geriausią variantą? Kaip perkant automobilį nepadaryti klaidos? Specialistai išskyrė šešis pagrindinius klausimus, į kuriuos sau turėtų atsakyti kiekvienas automobilio pirkėjas.