Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
„Vasara be stogo“ – pasitelkusi tokį šūkį bendrovė „CityBee“ savaitgalį savo automobilių parką papildė net 20 naujų „Mini“ kabrioletų.
Lietuvoje gausu vietų, siūlančių aktyvias žiemos pramogas ar vaizdingus pažintinius maršrutus, kuriuose galima atrasti netikėčiausių dalykų.
20–35 m. jaunimas, o ypač – studentai, vis dažniau į kitus miestus važiuoja ne autobusais ar traukiniais, bet susiradę vairuotojus, kurie keliauja reikiama kryptimi ir sutinka paimti pakeleivių
Grupinės kelionės tampa vis populiaresnės. Tai – ne tik puiki galimybė aplankyti naujas vietas, patirti naujų įspūdžių, bet ir suvienyti bendradarbius, šeimos narius ar seniai nematytus draugus.
Straipsniai
Nors elektroninis bilietas sostinės viešajame transporte galioja jau nuo praėjusių metų rugpjūčio 15-osios, keleiviams vis dar kyla klausimų, kaip juo naudotis.
Jau kitą savaitę į Vilniaus gatves išvažiuos bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ įsigyti nauji autobusai MAN „Lion‘s City CNG“.
Mėgstantys keliauti lietuviai dažnai renkasi pigių skrydžių oro bendroves, o geriau pažinti svetimą kraštą nuomojasi automobilį ...
Šeštadienį, kovo 2-ąją, į Vilnių iš Poznanėje įsikūrusios „MAN Bus and Coach“ gamyklos atvyko dar keturi nauji MAN „Lion‘s City CNG“ autobusai. Likusieji dešimt sostinėje bus dar šią savaitę.
Šiuo metu Maskvoje yra 30 įmonių, vežančių keleivius maršrutiniais mikroautobusais
Nuo vasario 1-osios netoli Talino esančio Keilos miesto gyventojai viešuoju transportu galės važinėti nemokamai. Toks sprendimas priimtas šią savaitę miesto tarybos posėdyje.
Nuo vasario 1-osios Klaipėdos autobusų keleiviai turės galimybę per rytinį ir vakarinį piką kelionės tikslą pasiekti greičiau.
Jokios gamtos taršos, begarsis variklis ir svarbiausia – minimalios sąnaudos verslui
Rugsėjo 18 d. Saint-Quentin-en-Yvelines rajone (Prancūzija) pradėjo veikti „Renault” kompanijos įdiegta „Twizy” elektromobilių nuomos sistema „Twizy Way by Renault”.
Automobilių gamintojui prie naujo automobilio pavadinimo pridėjus žodelį „hibridas“, iškart sukeliama tam tikrų lūkesčių, susijusių su automobiliu ir jo pranašumais. Pavyzdžiui, tikimės, kad hibridas bus ekonomiškesnis nei įprastas automobilis.