Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Pasiruoškite laukinių emocijų antplūdžiui!

Naujasis „Škoda Yeti“ – unikalus dizaino, saugumo, funkcionalumo ir komforto derinys.
Nuotraukos

Naujasis modelis komplektuojamas naujais varikliais ir pasižymi novatoriškais sprendimais, tokiais, kaip bekelės režimas, optimizuojantis visų elektroninių sistemų parametrus važiavimui prastesniais keliais, elektra valdomas dviejų dalių panoraminis stoglangis ir bagažinėje įrengta krovinių tvirtinimo sistema su horizontaliais skersiniais ir keičiamos padėties kabliukais.
Pirmasis „Škoda“ SUV pasiruošęs priimti Jūsų iššūkius ir pateisinti lūkesčius.

Eksterjeras

 Priekinėje automobilio dalyje dominuojančios atpažįstamos formos radiatoriaus grotelės kartu su kraštuose išdėstytais keturiais žibintais simbolizuoja vairavimo malonumą, o galinė šio penkių durų automobilio dalis asocijuojasi su praktiškumu.

Naujojo „Škoda Yeti“ kėbulo matmenys labai kompaktiški, todėl šis automobilis labai manevringas ir puikiai valdomas intensyviame miesto eismo sraute, o išskirtinę SUV išvaizdą paryškina ir puikų pravažumą žada plačios ratų arkos ir sidabro spalvos plastiko apsaugos.

Kėbulo spalva dažytas centrinis statramstis, platūs langai, elektra valdomas dviejų dalių panoraminis stoglangis ir stilingos stogo sijos sudaro harmoningą dizaino elementų visumą, suteikiančią „Škoda Yeti“ nepakartojamą grakštumo pojūtį.

Interjeras

Naujasis „Škoda Yeti“ suteikia keleiviams išskirtinį erdvumą, praktiškumą ir komfortą.

Aukštesnė sėdynių padėtis sukuria nepakartojamą saugumo jausmą, geresnį matomumą ir patogesnį įlipimą. Maloniai standūs sėdynių paviršiai, būdingos šoninės atramos ir reguliuojami atlošai neleidžia pavargti važiuojant ilgus atstumus. Trys atskirai sulankstomos galinės sėdynės su VarioFlex sistema užtikrina maksimalų salono ir bagažinės universalumą.

Interjero naujoviškumą ir erdvumą išraiškingai pabrėžia naujai suprojektuotas prietaisų skydelis. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintame salone daug pasidėjimo vietos smulkiems daiktams. Galite pasirinkti vieną iš 16 galimų prietaisų skydelio, apmušalų ir dekoratyvinių elementų spalvinių sprendimų variantų.

Škoda