Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Pristatytas jau trečiasis „Peugeot“ komercinis elektromobilis – „e-Expert“

„Peugeot“ tęsia spartų naujų modelių elektrifikavimą ir artėja prie tikslo, jog 2021 m. kiekvienas gamintojo modelis turėtų po elektrinę versiją.
Nuotraukos

2019.11.07.

„Peugeot“ tęsia spartų naujų modelių elektrifikavimą ir artėja prie tikslo, jog 2021 m. kiekvienas gamintojo modelis turėtų po elektrinę versiją. Naujausias gamintojo kūrinys – elektra varomas krovininis „e-Expert“ mikroautobusas, viena įkrova galėsiantis įveikti iki 300 kilometrų.

Įvairiais tyrimais apskaičiuota, jog didžioji dalis komercinio transporto vairuotojų nuvažiuoja iki 300 km per dieną, tad naujasis „Peugeot e-Expert“ visiškai atitiks daugelio poreikius – jie galės mikroautobusu naudotis be papildomo įkrovimo dienos metu.

Į „e-Expert“ bus montuojamos dviejų dydžių baterijos: su 50 kWh talpos mikroautobusas galės įveikti 200 km viena įkrova, su 75 kWh – iki 300 km. Abiejų versijų įkrovimas naudojant namie ar biure montuojamą vidutinio greičio įkrovimo stotelę truks kelias valandas.

Didžiausias elektrinio komercinio automobilio privalumas – galimybė patekti į miesto dalis, kuriose ribojamas eismas. Kai kuriuose Europos didmiesčiuose jau šiandien į centrą patekti galima tik CO₂ neišskiriančiomis transporto priemonėmis, o artimiausiais metais tokie apribojimai turėtų būti pradėti taikyti ir Lietuvoje.

Elektrinis „e-Expert“ visiškai nesiskiria nuo „Expert“ su vidaus degimo varikliu – jo išvaizda, važiavimo savybės, leistina apkrova yra tokie patys.

Naujasis elektrinis „Peugeot e-Expert“ pirmiesiems klientams bus pristatytas 2020 m. antroje pusėje. Nuo 2016 m. parduota daugiau nei 170 000 naujosios kartos „Expert“ mikroautobusų su vidaus degimo varikliais, o elektrinė modifikacija klientų ratą turėtų dar padidinti.

„e-Expert“ yra jau trečiasis elektrinę pavarą turintis komercinis „Peugeot“ elektromobilis, jis prisijungs prie anksčiau pristatytų „Partner Electric“ bei „e-Boxer“. Asmeninės paskirties automobilių elektrifikacijos srityje „Peugeot“ taip pat yra vienas rinkos lyderių – elektrinius variklius turi e-208 hečbekas ir e-2008 krosoveris, o hibridines modifikacijas HYBRID bei keturių varančių ratų HYBRID4 – 3008 krosoveris, 508 sedanas ir universalas.