Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Galingas automobilis su moderniausiomis savybėmis: tvirtų ir drąsių formų „Opel Grandland X”

Idealiai sukomplektuotas naujasis „Grandland X“ bus jau trečiasis „Opel X“ šeimos narys.
Nuotraukos

2018.03.16.

Modernus, dinamiškų linijų, išskirtinis bekelės automobilio stilius, aukštesnė sėdėjimo pozicija ir puikus matomumas, naujausios technologijos, didelė erdvė ir komfortas penkiems keleiviams – toks yra naujasis, penkiomis „Euro NCAP“ saugumo žvaigždutėmis apdovanotas „Grandland X“, tapsiantis rimtu varžovu sparčiai augančiame SUV segmente. Vien kompaktiškos klasės SUV segmentas nuo 2010 m. iki šių dienų išaugo nuo 7 iki 20 proc. Idealiai sukomplektuotas naujasis „Grandland X“ bus jau trečiasis „Opel X“ šeimos narys. Jis prisijungs prie „Opel Crossland X“ ir geriausiai parduodamo „Opel Mokka X“.


Su „Grandland X“ montuojamas naujas modernus 2,0 l 130 kW/177 AG dyzelinis variklis (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 5,3-5,31 l/100 km, užmiestyje 4,6-4,51 l/100 km, vidutinės 4,9-4,81 l/100 km, tarša 128-126[1]< g/km CO2) kuris dera su nauja itin efektyvia aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže.


Aukščiausios kokybės „Ultimate“ apdaila užtikrins išskirtinį komfortą.  Šios versijos automobilio kaina prasideda nuo 34 031 eurų. Tokį modelį įsigiję klientai galės mėgautis aukščiausiomis technologijomis, tokiomis kaip priekinio susidūrimo įspėjimo sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija ir automatiniu avariniu stabdymu,

AFL LED priekiniais žibintais, modernia automobilio statymo sistema turinčia 360 laipsnių kampu rodančią kamerą.

AGR sertifikuotos ergonominės (sveikų nugarų kampanija), oda aptrauktos šildomos vairuotojo, priekinio keleivio ir galinės kraštinės sėdynės užtikrina išskirtinį komfortą.


Su „Apple CarPlay” ir „Android Auto” suderinama „Navi 5.0 IntelliLink” informacijos-pramogų sistema, turinti 8 colių spalvotą lietimui jautrų ekraną, užtikrina išskirtinį ryšį ir pramogas. 

Be to, „Ultimate“ klientai kokybišku muzikos garsu gali mėgautis per „Denon“ garso sistemą, kuri įrengiama standartiškai, o dar daugiau radijo stočių pasirinkimą užtikrins „DAB+“ radijas. Modernų dinamišką dizainą dar labiau padailins akį traukianti papildomai pasirenkama dviejų spalvų apdaila.

Saugiai važiuoti smagu: naujoviška pagalbinė sistema „IntelliGrip” ir modernūs varikliai

„Grandland X” ne tik atrodo dinamiškas, jis toks ir yra, be to, saugus ir malonus vairuoti  bet kokiu keliu ir sezonu. Papildomai užsakoma elektroninė „IntelliGrip“ sistema užtikrins išskirtinį sukibimą su kelio danga. Vairuotojas galės rinktis iš penkių galimų važiavimo režimų. Sistema automatiškai paskirsto sukimo momentą priekiniams ratams, leidžia ratams prasisukti, jei tai būtina, sureguliuoja automatinės transmisijos darbą. Užtikrinamas išskirtinis sukibimas ir stabilumas „Grandland X” važiuojant bet kokia danga: sniegu, purvu, smėliu ar šlapiu keliu.

„Grandland X“ įdiegtos moderniausios vairuotojo pagalbinės sistemos užtikrinančios komfortą kelionės metu: priekinio susidūrimo įspėjimo sistema su automatinio stabdymo ir pėsčiųjų aptikimo funkcijomis,

vairuotojo mieguistumo lygio nustatymo, moderni automobilio statymo sistemos ir 360° vaizdo kamera – tik keletas pavyzdžių.

Papildomai užsakoma automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema su stabdymo funkcija, palaiko ne tik pasirinktą greitį, bet ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, sustabdo ar padidina „Grandland X” greitį kai to reikia, todėl vairavimas tampa ypač saugus. Toks „Grandland X” nesenai pelnė penkias „Euro NCAP” saugumo žvaigždutes. Naujasis visureigis aukščiausią įvertinimą gavo visose keturiose saugumo kategorijose: suaugusių keleivių apsauga, keleivių vaikų ir pėsčiųjų apsauga, bei saugos įranga. „Opel“ naujame „Grandland X“ taip pat pristato savo lyderiaujančią technologiją – prisitaikančius (AFL) LED priekinius žibintus, kurie su „Ultimate“ apdaila montuojami standartiškai. Tokios funkcijos kaip posūkio apšvietimas, ilgųjų šviesų automatinio įjungimo funkcija, šviesos srauto lygio reguliavimo funkcija, užtikrinanti optimalų apšvietimą automobilio priekyje bet kokiomis sąlygomis.


Be papildomai užsakomos „IntelliGrip” ir kitų vairuotojo pagalbinių sistemų, energingi varikliai taip pat prisideda prie malonaus važiavimo su „Grandland X”.

Pradiniame variante siūlomi trys našūs, ekonomiškai degalus naudojantys ir gamtai draugiški varikliai. Šie variantai galiu būti derinami su modernia šešių laipsnių mechanine ar šešių laipsnių automatine pavarų dėžėmis ir standartiškai montuojama „Start/Stop” funkcija. 2,0 l dyzelinis variklis komplektuojamas su nauja modernia ir sklandžiai veikiančia aštuonių laipsnių automatine transmisija.

  • 2,0 l dyzelinis variklis išvysto 130 kW/177 AG esant 3750 aps./min., o maksimalų 400 Nm sukimo momentą jau esant 2000 aps./min. Su šiuo varikliu „Grandland“ nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 9,1 s, o maksimalus greitis – 214 km/h (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 5,3-5,3[2] l/100 km, užmiestyje 4,6-4,51 l/100 km, vidutinės 4,9-4,82 l/100 km, tarša 128-1262 g/km CO2).
  • 1,6 l dyzelinis 88 kW/120 AG agregatas išvysto maksimalų 300 Nm sukimo momentą jau esant 1750 aps./min. (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 5,1-4,7 l/100 km, užmiestyje 4,2-3,5 l/100 km, vidutinės 4,6-4,0 l/100 km, CO2 tarša 118-104 g/km).
  • 1,2 l aliuminio lydinio benzininis variklis su turbina ir tiesiogine degalų įpurškimo sistema išvysto 96 kW/130 AG ir maksimalų  230 Nm sukimo momentą esant 1750 aps./min. (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 6,4-6,0 l/100 km, užmiestyje 4,9-4,5 l/100 km, vidutinės 5,5-5,1 l/100 km, CO2 tarša 127-117 g/km).

Sportiškas, elegantiškas, patogus: taip turi atrodyti modernus SUV

Gerą atmosferą užtikrina ne tik smagus važiavimas, elegantiškas stilius, kokybiškas ir komfortiškas interjeras, bet ir gausi informacijos–pramogų įranga. 4,477 m ilgio, 1,856 m pločio (be veidrodėlių), 1,609 m aukščio – štai tokie „kieto“, tvirto ir sportiško „Opel Grandland X“ matmenys.  Virš priekinės dugno apsaugos esančiose ryškaus dizaino priekinėse grotelėse puikuojasi „Opel“ ženklas. Chromuoti sparno formos elementai pabrėžia ženklą centre ir nusidriekia link siaurų taip pat sparno formos LED priekinių žibintų. Dėl to „Grandland X“ atrodo galingas, solidus ir platus. Variklio dangtis turi „Opel“ būdingų stiliaus linijų ir perteikia dizaino filosofiją – „vokiškas tikslumas ir skulptūriškas meniškumas“. Kėbulo šonuose dera aštrios ir elegantiškos visureigio linijos. Išraiškingos ratų arkos ir dugno apsaugos suteikia  „Grandland X“ tikro bekelės automobilio išvaizdą. Aiškios ir rafinuotos ašmenų formos linijos durų apačioje primena, kad naujasis „Grandland X“ yra „Opel“ šeimos narys.

Papildomai užsakoma dviejų spalvų kėbulo apdaila leidžia pritaikyti automobilio išvaizdą prie kliento įgeidžių. Dviejų spalvų pasirinkimą dar labiau pabrėžia ne vientisas galinis statramstis. „Grandland X“ galo išvaizda apgalvota iki smulkmenų ir pabrėžia SUV privalumus: platus kėbulas, sidabro spalvos apsaugos su integruotais dujų išmetimo vamzdžiais kairėje ir dešinėje, siauri LED galiniai žibintai suteikia naujokui sportiško ir tvirto charakterio bruožų.


Kokybe spinduliuoja ir „Grandland X“ salonas: prietaisų skydelis ir centrinė konsolė su jutikliniu ekranu yra aiškiai išdėstyti ir įtaisyti horizontaliai vairuotojo. Centrinėje konsolėje sumontuotos trys valdymo zonos, kurios intuityviai ir greitai leis reguliuoti klimato kontrolės sistemą, informacijos ir pramogų sistemą bei pakabos darbą.

Interjero aukščiausios kokybės medžiagos suteikia vairuotojui ir keleiviams išskirtinumo, nesvarbu, kurioje vietoje sėdima. Visureigiams būdinga aukštesnė sėdėjimo pozicija ne tik užtikrins geresnį matomumą, bet ir įlipti ar išlipti bus daug patogiau. Papildomai pasirenkamas panoraminis stoglangis interjerą užpildys šviesa, o keleiviai mėgausis puikiais dangaus vaizdais.

Aukščiausios klasės komfortą užtikrina pasirenkamos „Opel“ AGR sertifikuotos ergonominės šildomos sėdynės (Sveikų nugarų kampanija), šildomas vairas  ir sėdynės gale.


2,675 m atstumas tarp ašių kompaktiškame visureigyje garantuoja patogią vidaus erdvę penkių žmonių ekipažui. Bagažinės tūris 514 l, o maksimalus nulenkus sėdynes – 1652 l, todėl bagažą ar sporto įrangą bus paprasta transportuoti.

Visos šios savybės leidžia „Opel Grandland X“ konkuruoti net su erdviausiais kompaktiškos klasės universalais. Priklausomai nuo apdailos lygio, bagažinės atidarymo sistema be rankų, tiesiog kojos judesiu po buferiu, užtikrina patogų ir paprastą patekimą į bagažo skyrių.  Be „Opel“ būdingų stiliaus detalių, „Grandland X“ vairuotojas ir keleiviai galės susieti savo išmanųjį telefoną su „IntelliLink“ sistema suderinama su naujausios kartos „Android Auto” ir „Apple CarPlay” programomis,

taip pat mėgautis asmenine Wi-Fi interneto prieiga[3] ir kitomis „Opel OnStar“ asistento paslaugomis, pvz. viešbučio rezervacija[4] ar vietos automobiliui pastatyti suradimas[5]. Sistema leis išmanųjį telefoną pakrauti be laido. Muzikos fanai turės galimybę išskirtine garso kokybe mėgautis pasirinkę „Denon“ aukščiausios kokybės garso sistemą turinčią 8 garsiakalbius ir žemo dažnio garsiakalbį.

 

[1] Su mažo pasipriešininimo riedėjimui padangomis.

[2] Su mažo pasipriešinimo riedėjimui padangomis.

[3] Norint naudotis „OnStar“ paslaugomis  reikalinga prieiga „OnStar Europe“ Ltd. Wi-Fi prieigos taškui reikalingas mobilaus ryšio operatorius. Esant mobiliojo tinklo aprėpties zonoje, galimos visos „OnStar“ paslaugos, kurios yra nemokamos 12 mėn. nuo automobilio pristatymo ar pradėjus naudotis šiomis paslaugomis. Mokesčiai taikomi pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Daugiau informacijos: www.ople.lt/onstar

[4] Per „Booking.com”. reikalingas el. Paštas ir kredito kortelė.

[5] Per „Parkopedia”.