Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Gyvai ir Paryžiaus automobilių parodos, kurioje „Peugeot“ pristato naujus automobilius ir hibridinius variklius

Šiandien spalio 2 d. prasidėjusioje Paryžiaus automobilių parodoje „Peugeot“ pristato autonominį save vairuojantį elektrinį koncepcinį automobilį „e-LEGEND CONCEPT“, naujus įkraunamuosius hibridinius variklius ir naująjį universalą „508 SW“.
Nuotraukos

2018.10.02.

Šiandien spalio 2 d. prasidėjusioje Paryžiaus automobilių parodoje „Peugeot“ pristato autonominį save vairuojantį elektrinį koncepcinį automobilį „e-LEGEND CONCEPT“, naujus įkraunamuosius hibridinius variklius ir naująjį universalą „508 SW“.

Naujasis „Peugeot 508 SW“ – šaunus universalas

„Peugeot“ Paryžiuje pristato naująją 508 modelio versiją su universalo kėbulu, Lietuvos salonuose šis modelis pasirodys kitų metų pradžioje. Naujojo automobilio dizainui pasirinkta „shooting brake“ kėbulo forma, ji suderinta su aukščiausios klasės komforto savybėmis, universalo erdvumu ir kupė sportiškumu bei aukšto lygio technologiniais sprendimais. Naujasis modelis puikiai valdomas ir turi spyruoklinę pakabą, jame įrengta naujausios kartos vairuotojo vieta „i-Cockpit®“.

„Peugeot e-LEGEND CONCEPT“ – 100 % autonominis save vairuojantis automobilis

4,65 metro ilgio „e-LEGEND CONCEPT“ parodo, kaip bendrovė įsivaizduoja visiškai elektrinį, pagal vairuotojo pageidavimus pritaikomą ir į tinklą jungiamą autonominį save vairuojantį automobilį. Koncepcinio automobilio dizainas yra savotiška „504 Coupé“ stiliaus interpretacija: lengvas, sportiškas ir jausmingas siluetas bei atgal nukeiptas salonas su didelėmis stiklo detalėmis. Priekiniai ir galiniai žibintai primena „Peugeot“ logotipą su trimis liūto nagais. Vairuotojas gali rinktis iš keturių važiavimo režimų, du iš jų yra savarankiško vairavimo ir du – rankinio vairavimo režimai. „FOCAL®“ garso sistema ir 49 colių keleivių kryptimi išlenktas ekranas leidžia važiuojantiems automobiliu žiūrėti filmus, kitą turinį ar net kelio vaizdą priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo. Siekdami subalansuoti veržlias skaitmenines tendencijas, interjerui dizaineriai parinko šiltą velvetą ir medieną.

Naujieji „Peugeot“ įkraunamieji hibridiniai varikliai

„Peugeot“ pristato Paryžiuje naujus įkraunamuosius (angl. plug-in) hibridinius variklius: HYBRID4 su keturių ratų pavara yra skirtas krosoveriui „Peugeot 3008“, o HYBRID su priekinių ratų pavara – kupė-sedanui „Peugeot 508“ ir universalui „508 SW“. Automobilius su naujaisiais hibridiniais varikliais Lietuvoje bus galima įsigyti nuo kitų metų 4 ketvirčio.

 

Naujieji „Peugeot“ „plug-in“ hibridai dėl elektrinės pavaros nulinės emisijos (ZEV), keturių ratų pavaros HYBRID4 efektyvumo, sportinio režimo dinamiškumo ir hibridinio režimo universalumo pagerina važiavimo patirtį. Atsižvelgiant į tai, ar bus važinėjama plentu, mieste ar kaimo keliais, galima rinktis modelį su priekinių arba keturių ratų pavara, 225 arba 300 AG varikliu ir kupė-sedaną, universalą arba krosoverį. Abu naujieji varikliai atskleidžia „Peugeot“ viziją apie nevaržomą, komfortišką ir dar efektyvesnį važiavimą automobiliu.

Kitos „Peugeot“ naujienos Paryžiaus automobilių parodoje


  • Naujas „Peugeot“ prekės ženklo pasiuntinys liūtas yra 12,5 metro ilgio ir 4,8 metro aukščio. „Peugeot“ dizaino laboratorijoje sukurta skulptūra skirta „Peugeot“ emblemos 160-ajam gimtadieniui.
  • Du nauji modeliai. Naujasis „Peugeot 508“ – veržlios išvaizdos ir stipraus charakterio radikalus kupė-sedanas be jokių dizaino kompromisų, savo segmente išsiskiriantis geriausiomis technologijomis. Naujasis „Peugeot Rifter“ – patvarus ir išskirtinis vienatūris, jis yra kasdieniam naudojimui tinkamiausio dydžio. „Rifter 4x4 CONCEPT“ su keturių ratų pavara užtikrina dar patikimesnį važiavimą.
  • Didelis „Peugeot“ gaminių pasirinkimas. Paryžiuje demonstruojami „Peugeot“ 2008, 3008 ir 5008 krosoveriai bei „Peugeot“ 108, 208 ir 308 kompaktinės klasės automobiliai.
  • Sébastieno LoeboPeugeot 208 WRX“. „Peugeot Sport“ inžinieriai sukūrė naujausią „208 WRX“ automobilį, skirtą dalyvauti FIA ralio kroso pasaulio čempionate. Variklio galia padidinta iki 560 AG, dabar ši „off-road“ liūtė dar lengvesnė ir greitesnė, tačiau kartu lengvai valdoma, jautraus rėmo ir turi didesnį sukimo momentą. Trys „Peugeot Total“ ralio kroso komandos lenktynininkai spalio 5 d. Paryžiuje susitinka su motosporto aistruoliais.
  • „Peugeot Design Lab“ pristato aštuonis nerūdijančiojo plieno įrankius, sukurtus darbo įrankių gamintojui „Peugeot Outillage“ (diskinis pjūklas, siaurapjūklis, šlifuoklis ir kt.). Iš gyvenimo būdo gaminių pristatomi naujos „Peugeot 508“ ir GT rankinės, drabužiai su logotipu, druskos ir pipirų indeliai ir kiti gaminiai, kuriuos galima įsigyti e. parduotuvėje adresu http://boutique.peugeot.com
  • „PEUGEOT Cycles“ pristato keturis naujus elektrinius dviračius. Jau pristatytas rinkai „LEGEND eLC01“ yra toks šiuolaikiškas, kaip ir retro dizaino miesto dviratis. Pirmą kartą pristatomi trys „Powertube“ dviračiai su akumuliatoriais, iš jų du bekelės dviračiai ir vienas plento dviratis. Paryžiuje yra ir jau parduodamas „eM02 Powertube“ kalnų dviratis. Siūlomi ir sprendimai „paskutiniams kilometrams“: sulankstomas „eF01“ elektrinis dviratis ir „e-Kick“ elektrinis paspirtukas, sukurtas kartu su MICRO.
  • „Peugeot Motocycles“ vykdo revoliuciją GT ir kompaktinių GT segmentuose pirmą kartą pristatydami naująjį „Urban GT“ motorolerį. Kasdien važinėti mieste skirtiems motoroleriams būdinga „Peugeot DNA“ estetika, pavyzdžiui, žibintai yra įkvėpti naujojo „Peugeot 508“.