Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Vaidotas Žala ir Andrieks Malnieks nugalėjo „Žemaitijos ralyje“. „Agrorodeo“ ekipažas šeštadienį Kelmės apylinkėse laimėjo 11 greičio ruožų iš 12-os ir bendroje įskaitoje užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.
Šiais metais Lietuvos automobilių ralio čempionato (arba MAXI įskaitos) ekipažų laukia 7 skirtingi greičio ruožai, kuriuos – išskyrus vieną – reikės įveikti po du kartus.
Sekundės, skiriančios nugalėtojus, aršiausi konkurentai, apsikabinantys po įnirtingos kovos, daugybė šypsenų ir gerų emocijų pasiekus finišą ir įveikus dvi dienas trukusias varžybas
Penktadienį vykusiose elektromobilių varžybose „Ignitis ON: pažink Lietuvą“ greičiausiu ekipažu klasėje iki 50 kWh talpos baterijos tapo Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas, vairavę „Peugeot e-208“ elektromobilį.
Straipsniai
Malkomis varomi automobiliai pasaulyje nėra naujiena
Bertos Benz kelionės istorija užima ypatingą vietą mokslo ir technikos istorijoje
Tyrimo rezultatai atskleidė, kad ir pėsčiuosius, ir vairuotojus labiausiai trikdo „kelių ereliai“
Nedideliame Kortrijko miestelyje Belgijoje spalį vyko viena iš didžiausių ir prestižiškiausių pasaulyje autobusų parodų – „Busworld Europe 2015“
Va­kar nau­jo pa­sta­to Mik­lu­sė­nuo­se, Kau­no g. 3, du­ris at­vė­rė Aly­taus tech­ni­nės ap­žiū­ros cen­tras, ku­ris per­si­kė­lė iš Ka­niū­kų kai­mo
Su nostalgija prisimenate vaikišką mašinytę, su kuria važinėdavotės, kai jums buvo dveji metai? Turime gerą žinią – pagaliau parduodama sukurta šio vaikiško automobilio versija suaugusiesiems.
Brangiausią pasaulyje keleivinio transporto priemonę įsigijo arabų šeichas
Bendrovė „SG dujos“ sėkmingai įdiegė pirmuosius Lietuvoje hidrometano – suslėgtų gamtinių dujų, praturtintų vandeniliu – gamybos modulius Marijampolės, Telšių ir Ukmergės autobusų parkuose
Tikėtina jau matėte filmo treilerį arba ir visą filmą ir nusprendėte, kad „Pašėlęs Maksas“
Sunku tuo patikėti, bet lenktynių trasa kartais gali būti įdomi ir be lenktynių. Būtent tai suprato „Top Gear apdovanojimų 2016“ dalyviai.