Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Motokroso varžybose Šiauliuose susirinko daugiau nei 200 sportininkų

Savaitgalį vyko „Nissan Lietuvos motokroso čempionato“ varžybos Šiaulių Aleksandrijos trasoje. Antrajame šalies čempionato etape susirinko per 200 dalyvių iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių.
Nuotraukos

2018.05.20.

„Vėl sulaukėme didelio susidomėjimo – kaip ir pirmame etape, taip ir šiame buvo virš 200 dalyvių. Tai nenuostabu: Aleksandrijos trasa išskirtinė tuo, kad yra viena kokybiškiausių visoje šalyje, čia vyko Europos čempionato etapai. Čia motociklininkai pasiekia didesnį greitį, yra papildomų įdomių trasos elementų, kuriuos padėjo suprojektuoti Arminas Jasikonis. Ši trasa sportininkams labai patinka“, – apie varžybas pasakojo Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) prezidentas Robertas Benediktavičius.

Žiūrovams Aleksandrijos trasa taip pat patinka. Sėdint kai kuriose trasos vietose, galima matyti visus posūkius, tramplinus – nereikia  vaikščioti po visą trasos perimetrą.

Iš Vokietijos – trumpam į Lietuvą

Vokietijos motokroso čempionate dalyvaujantis vienas perspektyviausių Lietuvos sportininkų Dovydas Karka praleido pirmąjį čempionato etapą, tačiau rado progą sudalyvauti antrajame. Ir įrodė savo pajėgumą – MX2 klasėje jis buvo nepralenkiamas, nugalėjęs abiejuose važiavimuose. Antrą vietą klasėje užėmė Nikas Niklavas Suna, trečią – Renaldas Pilinka.

Greičiausių motociklų MX1 klasėje geriausiai pasirodė Domantas Jazdauskas, antras liko Nerimantas Jucius, trečias – Justinas Drapanauskas. Motociklų su varikliais iki 125 kub. cm klasėje svečiai iš Latvijos užėmė du podiumo laiptelius – pirmą ir trečią. Greičiausias buvo Mairis Pumpuras, antrą  vietą užėmė Erlandas Mackonis, trečią – Ralfas Edgaras Ozolinsas.

Motociklų su varikliais iki 50 kub. cm įskaitoje greičiausias buvo Eimantas Čepulis, kurio niekas neaplenkė abiejuose važiavimuose. Antras liko Tomas Dankertas, trečias – Jonas Kublickas. Iki 65 kub. cm greičiausias buvo Tomasas Šaicanas, antras – Marius Adomaitis, trečias – Ivanas Dubatovkinas. Klasėje iki 85 kub. cm podiumą užkariavo svečiai: ant aukščiausio laiptelio kopė Aleksis Araidas, antras buvo Raulas Blumfeldas, trečias – Kirilas Maslovas.

Motociklų su priekabomis įskaitoje greičiausias buvo Manto Kišūno ir Ryčio Kišūno duetas. Antri liko Tomas Baltusis ir Tadas Natka, treti – Janis Jegorovas ir Peteris Jegorovas.

Keturračių motociklų įskaitoje latviai užėmė pirmas dvi vietas. Greičiausias čia buvo Lauris Eizanas, antras liko Matisss Palevicas, trečias – lietuvis Domantas Vaznys.

Trečiasis „Nissan Lietuvos motokroso čempionato“ etapas vyks birželio 30–liepos 1 dienomis Pakruojo rajone esančioje Petrašiūnų motokroso trasoje. Čia taip pat turėtų dalyvauti per 200 sportininkų, o Pakruojyje paprastai apsilanko ir daug motociklininkų iš Latvijos bei Estijos.