Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ką naudinga žinoti perkant transporto priemonę aukcione

Apie transporto priemonių pirkimą iš JAV aukcionų pasakoja įmonės „FROMUSA“, vadovas.
Nuotraukos

Apie transporto priemonių pirkimą iš JAV aukcionų pasakoja įmonės „FROMUSA“, vadovas.

 

Jeigu norite transporto priemonę įsigyti su mūsų įmonės pagalba, susisiekite ir mes padėsime ieškant transporto priemonės, suteiksime konsultaciją ir pateiksimę visą reikalingą informaciją.

 Sutarus su klientu, yra fiksuojamas išširinktos priemonės  LOT/Stock numeris ir sudarome avansinė pirkimo sutartį, Jūs sumokate 10 proc. užstatą nuo maksimalios sumos, kurią ketinate mokėti už pasirinktą transporto priemonę ir pradedame dalyvauti aukcione. Aukcionas vyksta internetu pagal nurodytą dieną. Iš anksto suderinę su mūsų įmone, Jūs patys galite stebėti visą aukciono veiksmą. Aukcionas paprastai vyksta pirmadieniais – penktadieniais, jo pradžia – 17 val. Lietuvos laiku.

Jums – nepavykus nupirkti transporto priemonės už sutartą kainą, užstatas grąžinamas  – 100 proc.

Sėkmingai pasibaigus aukcionui ir Jums laimėjus, per 3 dienas būtina sumokėti likusią sumą. Nesuskubus laiku apmokėti, aukciono organizatoriai taiko žemiau numatytas baudas. O jeigu  visa suma už įsigytą transporto priemonę nėra sumokama daugiau kaip per 6 paras, LOT/Stock grąžinamas į aukcioną pakartotiniam pardavimui ir Jūs prarandate visą savo užstatą – jis sumokamas aukciono organizatoriams, kaip bauda už atsisakymą apmokėti aukcione įsigytą  Lot/Stock numerį.

Stebėkite aukcionus tiesiogiai Stebėti

 

Turime 8 metų patirtį, perkant skirtingos paskirties transporto priemones JAV ir Kanados aukcionuose. Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionų parkais. Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes. Tarpininkaujame visame transporto priemonės įsigyjimo procese. Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  • Transporto priemonių pirkimas aukcionuose
  • Transporto priemonių transportavimas
  • Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas
  • Transporto priemonių pristatymas Lietuvoje
  • TP sertifikavimas, techninė apžiūra bei įregistravimas

 

Straipsnio kategorijos