Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Baikerių naktys 2018

Keičiasi žmonės, aplinka, renginiai. Po dešimties metų permainų neišvengė ir vienuoliktą kartą vykusios, moto klubų „Steely Pegasus MC“ ir „Forewer Free MMC“ organizuojamos „Baikerių naktys“.
Nuotraukos

2018.05.28.

Laikui bėgant gyvenime neišvengiamos permainos. Keičiasi žmonės, aplinka, renginiai. Po dešimties metų permainų neišvengė ir vienuoliktą kartą vykusios, moto klubų „Steely Pegasus MC“ ir „Forever Free MCC“ organizuojamos „Baikerių naktys“. Koncertas, MMA kovos, „Mis Baiker‘ rinkimai ir visa kita išliko, tačiau pasikeitė pats renginys – jis prasidėjo ne šeštadienį per piet, o penktadienio vakarą. Būtent penktadienį duris atvėrė svetinga Jadagonių stovykla, o patrankos šūvis paskelbė šventės pradžią.

Pasak organizatorių, pailginti renginį buvo nuspręsta įvertinus, kaip plečiasi jo geografija, nes kasmet sulaukiama vis daugiau svečių iš užsienio, kuriems įveikus didelius atstumus, pirmiausia norisi pailsėti, o tik tada šventę švęsti. Viską pradedant šeštadienį, poilsiui tiesiog pritrūkdavo laiko. Dabar, kai šventė vyksta dvi dienas, jo užtenka viskam – ir pailsėti, ir pasiausti. Bent taip teigė kalbinti ir organizatorių idėjai pritariantys „Baikerių naktų“ dalyviai, suvažiavę ne tik iš skirtingų Lietuvos kampelių, bet ir iš gretimų šalių – Latvijos, Lenkijos, Estijos ir kt.

Aišku, ilginant renginį, organizatorių laukė papildomas darbas, bet su visais sunkumais jie puikiai susitvarkė. Penktadienis buvo „poilsio ir atsipalaidavimo“ diena, lydima koncertų ir filmų peržiūros, šeštadienį vyko pagrindinės linksmybės.

Taip pat buvo išlaikyta tradicija užleisti sceną jaunoms ar mažiau žinomoms grupėms, tad penktadienį susirinkusiems grojo „Titus“, „Laikas“ ir „Katino dienos“. Tikrai ne visi buvo girdėję šiuos atlikėjus, tačiau visiems jie paliko teigiamą įspūdį.

Šeštadienis, kuriam gamta nepašykštėjo gero oro, prasidėjo muzika ir MMA kovų turnyru „Baikerių naktų“ taurei laimėti. Ringe buvo galima išvysti pačių įvairiausių stilių ir amžiaus kovotojų. Įdomu tai, kad kasmet pademonstruoti ką sugeba veržiasi vis daugiau merginų, tad ir šiemet, greta finalinio akcento – merginų kovų aliejuje - , buvo galima išvysti ir rimtas, kovingai nusiteikusių dailiosios lyties atstovių grumtynes.

Vėliau erdvėje priešais didžiąją sceną savo sugebėjimus demonstravo klubo „Nuaras“ keturkojai auklėtiniai, kaip ir ankstesniais metais, nustebindami savo sugebėjimais ir neįtikėtinais triukais.

Nebuvo pamirštas ir pagrindinis „Baikerių naktų“ akcentas – „Mis Biker“ rinkimai. Šiemet dėl karūnos varžėsi vienuolika merginų – Agnė, Eglė, Vaida, Agnieška, Milda, Ema, Akvilė, Laura, Justina, Viktorija, Jolita.

Visgi „Baikerių naktys“ garsėja ne tik savo konkursais, bet ir muzikine programa. Nors šventė išaugo ir kiek pasikeitė, ši, labai svarbi, jos dalis buvo išsaugota. Šeštadienį susirinkusiems grojo ne tik mažiau žinomos grupės, tokios kaip „Otreya“ ar „Only once“, bet ir tokie scenos veteranai kaip „Jonis“ ir Egidijus Siapavičius. Pastarasis, nors pasirodė gan vėlai, labai lengvai užvedė ir išjudino susirinkusiuosius. Paskutiniai šiais metais pasirodė „Wolfsome“.

Vidmantas Misevičius