Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Motosezono 2014 atidarymas Gargžduose

Vis labiau šylant orams gatvėse kasdien sutinkame vis daugiau motociklininkų.
Nuotraukos

Vis labiau šylant orams gatvėse kasdien sutinkame vis daugiau motociklininkų. Ir tai suprantama – šiltasis, daugumai moto visuomenės narių tinkamas ir priimtinas, sezonas, kai gali džiaugtis motociklo teikiamu laisvės pojūčiu, ganėtinai trumpas, tad stengiamasi išnaudoti kiekvieną gražesnę ir šiltesnę dieną.


Tradicinis moto sezono atidarymas vyks šį savaitgalį, tačiau atskiri klubai ir regionai, matyt nusprendę sudalyvauti kaip galima daugiau tokių renginių, moto sezonus pradeda ir anksčiau. Tarkim mūsų seni bičiuliai ir geri pažįstami – moto klubas „Vorai MC“ – sezonus linkę atidaryti net keliose vietose. Prabėgusį savaitgalį oficialiai savo šių metų moto sezoną atidarė „Vorai MC Gargždai“.

Panašu, kad kadaise kaip vietos moto entuziastų suvažiavimas prasidėjęs renginys sparčiai auga ir plečiasi. Šiemet organizatoriai suskaičiavo, kad tradicinėje kolonoje aplink miestą ir apylinkes vien nuo pradžios važiavo 250 motociklų. O kur dar pavėlavę ir prisijungę vėliau, kurių taip pat nestigo.

Šiemet į Moto sezono atidarymą Gargžduose atvyko ne tik „Vorai MC“ nariai iš kitų regionų, bet ir svečiai iš Šilutės, iš Klaipėdos, iš Šilalės, iš Šiaulių ir net atvyko „Vorai MC“ narys Deivis, gyvenantis Italijoje. Buvo sulaukta ir „motomanų“ iš Vilniaus.

Nenuostabu, kad įprastinėje susirinkimo vietoje – aikštėje prie fontano, visi norintys taip pat netilpo. Organizatoriai rimtai mąsto apie tai, kad kitiems metams bandyti tartis su savivaldybe dėl šalia esančios dalies gatvės uždarymo. Tikėtina, kad jiems tai pavyks, nes „Vorai MC“ klubas ir Klaipėdos rajono savivaldybė bendradarbiauja jau ne pirmi metai, rengdami ne tik Sezono atidarymą, bet ir tradicinį vasaros renginį, skirtą Žalgirio mūšio metinėms paminėti – Mototurnyrą.

Kolonai apsukus ratą, visi grįžo į „Vorai MC Gargždai“ klubhauzą. Kita vertus, jeigu dalyvių skaičius ir toliau taip augs, tikėtina, kad po metų kitų ne tik Mototurnyrą, bet ir Sezono atidarymą teks rengti puikiajame Minijos slėnyje.

Pagal seną, gerą tradiciją, susirinkus prie klubhauzo pirmas darbas yra... pasisotinti. Virtuvėje vyrai dirbo išsijuosę, tačiau du kareiviški katilai garsiojo, skaniojo gargždiškių troškinio išgaravo akimirksniu. Organizatoriai į kitų metų planus galvoja traukti ir virtuvės pajėgumų didinimą.

Nors sakoma, kad pavalgius sportuoti nesveika, bet šeštadienį, iškart po sočių pietų prasidėjo rungtys. Kadangi tos pačios rungtys, besikartojančios eilę metų, nusibosta, šiemet organizatoriai sugalvojo kai ką naujo ir gal net kiek agresyvaus. Dalyviai savo jėgas galėjo išbandyti... mėtydami į taikinį pirma kirvį, paskui – ietį. Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyt, tačiau buvo tokių, kurie visus kartus sėkmingai susmeigė ginklus į taikinius. Gali būti, kad šios rungtys praturtins ir Mototurnyro programą.

Gerokai visus nustebino tradicinė daugelių baikerių renginių rungtis – lėčiausias važiavimas, kurį netikėtai laimėjo motorolerį vairuojantis dar net 10 neturintis Titas. Titas trasą įveikė per 23 sekundes.

Šiemet renginyje grojo vietos jaunimo kolektyvai – „Netyčiukai“ ir „Laisvė“, bet gali būti, kad renginiui augant ir plečiantis, sulauksime grupių ir iš kitų Lietuvos regionų.

Prabėgusį savaitgalį vykęs Moto sezono atidarymas Gargžduose pradėjo sezonų atidarymų maratoną, kuris, po visą Lietuvą ir ne tik, truks dar bent porą savaičių, tad planuojame savo skaitytojus pradžiuginti dar ne vienu panašiu reportažu.

 Nuotraukos G. Papievio, Vorai MC