Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Rising Thunder CustomBike Show 2017 – tas pats, bet kiek kitoks

Daugumai besidominčių Lietuvos moto pasauliu ir jo naujienomis
Nuotraukos

Daugumai besidominčių Lietuvos moto pasauliu ir jo naujienomis seniai nebėra paslaptis tai, kad daugumas MC statusą turinčių klubų kasmet organizuoja plačiajai auditorijai skirtus renginius. Nenorėdami kartotis, klubai galvoja kažką savo, specifinio ir būna taip, kad kai kurie renginiai išauga iki atskiro „prekių ženklo“.

Būtent taip atsitiko su Žemaitijos klubo Twins Forever MC organizuojamu „Custom Bike Show“. Prasidėjęs kaip moto renginys, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas perdarytiems ar patobulintiems motociklams, šiandien jis tapo tarptautiniu, pasaulinio pripažinimo sulaukusiu prekių ženklu – Rising Thunder Custom Bike Show – į kurį parodyti savo darbus ar pasigrožėti kitų sukurta technika suvažiuoja motociklininkai bei šiam judėjimui prijaučiantys ne tik iš Lietuvos ar artimojo užsienio, bet ir iš tokių valstybių kaip Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos.

Pasak klubo sekretoriaus Daniaus, pirmasis renginys buvo suorganizuota dar 2001-iaisis metais.  Tiesa tada tai buvo tiesiog Bike Show „Kylantis griausmas“, su baikeriškomis rungtimis ir koncertais. Ilgainiui, stebint kokią įtaką pasaulinės tendencijos turi įdomesnių, vienetinių, geriau išbaigtų motociklų atsiradimui, daugėjant stiprių Lietuvos motociklų perdarymo meistrų, buvo subrandinta mintis, kad reikia suburti perdarytų motociklų mylėtojus ir jų gamintojus į vieną didelę parodą – šventę.

Taip 2011-aisias metais „Kylantis griausmas“ užaugo iki „Rising Thunder custom bike show“. Šiai dienai tai didžiausias „CUSTOM BIKE SHOW“ (Perdarytų ir išpuoštų motociklų) renginys Baltijos šalyse.

Nors pastaruosius metus pats renginys orientuotas į perdarytus motociklus ir tokio transporto populiarinimą, neatsiejama jo dalis liko muzikiniai koncertai, moto ir pavienės rungtys, tiek mažus (dieną), tiek didesnius (vakare) įtraukianti šou programa ir t.t.

Kiekvieną renginį organizatoriai stengiasi padaryti vis kitokį, bet išlaikant esminę, visame pasaulyje puikiai žinomą „custom show“ koncepciją. Su metais pastebima, kaip kyla savo šedevrus pristatančių dalyvių lygis, keičiasi motociklininkų požiūris į moto kultūrą, daugėja į renginį atvykstančių motociklininkų iš tolimesnių ar artimesnių šalių. Būtent todėl renginio kartelė keliama vis aukščiau, analizuojami praėjusių metų renginiai, sekant pasaulines tendencijas ieškoma naujų, originalių idėjų ir tai bandoma realizuoti praktikoje.

Danius atkreipė dėmesį į tai, kad labai svarbu netik renginio programa, bet ir renginio vieta. Būtent todėl stengiamasi, kad motociklininkai be paties renginio prisimintų tiek kelionę į jį važiuodami vaizdingais Lietuvos keliais, tiek užsuktų į šalia esančias lankytinas vietas, taip labiau pažindami kraštą, o atvykę užsienio motociklininkai grįžę dalintųsi kaip galima geresniais ir gražesniais įspūdžiais apie mūsų šalį. Būtent todėl renginio vietai buvo pasirinkta įspūdingo kraštovaizdžio ir daugybės lankytinų vietų apsuptyje esanti Panemunės pilis, kurioje ir vyks visas šiųmetis veiksmas. Auksarankiai meistrai „kovos“ tokiose klasėse kaip:

Best Modified Harley Davidson -visi Harley-Davidson markės motociklai, turintys originalų rėmą ir variklį. Visos kitos modifikacijos (pvz. galinės šakės, sparnų ir t.t.) leidžiamos.

Best Freestyle – dalyvauja visi modifikuoti motociklai, neįeinantys į anksčiau paminėtą klasę.

 Apdovanojimai bus teikiami šiose nominacijose:

Best Cafe Racer.

Best Bobber.

Best Bagger.

Public’s Best – publikos nuomone gražiausias motociklas. Žiūrovai balsavimo anketas gaus kartu su bilietu.

Best Airbrush – pretenduoja visų tipų motociklai, kurie yra išdažyti aerografiniais piešiniais.

Best Engineering Solution – įdomiausias negamyklinis inžinerinis sprendimas įdiegtas į motociklą.

Best Crazy Bike – šokiruojantis, visiškai netipiškas motociklas.

Best Oldtimer – originalus, senesnis kaip 30 metų motociklas, kurio modelio gamyba baigta seniau kaip prieš penkiolika metų.

Atskirai renginio organizatoriai dėkoja „Vilniaus dailės akademijai“, kuriai nuo 1982 m. priklauso „Panemunes pilis“, už bendradarbiavimą rengiant ir organizuojant „Rising Thunder Custom Bike Show“. Renginys atviras visiems motociklininkams ir jiems prijaučiantiems.

Parodos dalyvių registracija ir smulkesnė informacija pateikiama puslapyje www.custombikeshow.lt

 

Prim.lt